Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Minek érdemes most tanulni?

Minek érdemes most tanulni?

Figyelt kérdés

Milyen képzettségű emberekre van mostanában kereslet? (neeem, inkább a jövőben, 5-6 év múlva)

Mik azok a munkák amikből meg lehetne gazdagodni? (nem mondom, hogy könnyen, inkább hamar, mert azért én nem a nyugdíjamból szeretnék eljutni Barbadosra.xdd)



2015. ápr. 6. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt érdemes tanulni, amit szeretsz csinálni.
2015. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

E felől kétségem sem volt, de most a kérdés hogy mit érdemes tanulni.

Szeretnék valamit kezdeni az életemmel. Hiába leszek bolti eladó, hiába szeretem csinálni, attól még nem leszek gazdag, napról napra fogok élni, márpedig nem az a célom.

2015. ápr. 6. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a pénz hajkurászása és felhalmozása az életcélod, akkor hosszú és keserves életed lesz.
2015. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, félreértesz.

nem az a cél.

De miért ne érdeklődhetnék? És csak úgy válaszoltok a kérdésre ha azt egyszerűen teszem fel, szóval itt teljesen mindegy, hogy én majd mit kezdek a kapott információval:D túloztam persze.


tudjátok.. nem létezik az elhíresült szókapcsolat, hogy a "szegények boldogabbak", ezt mindeni tudja. Akkor miért szégyen, ha valaki nem akarj nyomorban élni?? igen, itt, Magyarországon. Én csak érdeklődöm.. na de, ha már ezért is leszólás jár..

2015. ápr. 7. 00:19
 5/5 A kérdező kommentje:
akar*
2015. ápr. 7. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!