Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb bináris...

Melyik a legjobb bináris opció site tapasztaltabbaknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az oldal, ahol eddig tradeltem bezárt és korrektek voltak, mert 1 héttel előre szóltak, viszont most oldal nélkül maradtam. 3 hónapja tradelek és eddig $13000 nyereséget csináltam. A Nadexen gondolkodtam, de mivel ők a hivatalos USA beli site ezért nem tudom, hogy ki tudom-e venni a pénzem EUban. Köszi a választ:)



2015. ápr. 12. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy vagy nyereséges? :O Mi alapján "fogadsz"?
2015. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leginkább hírek alapján. Nem nehéz megjósolni, hogy egy rossz hír után a Bloombergen az adott cég részvényei egy órán belül dobnak egy hátast. viszont bróker nélkül én se tudok nyereséges lenni sajnos :D
2015. ápr. 12. 20:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Rengeteg olvasás után még mindig nem találom, hogy a Nadex-ben nyert pénzt innen kivehetem-e, viszont gyanúsan minden más cég ciprusi és hasonló rejtélyes címekre van bberegisztrálva és rengeteg olyan szöveget olvasok, hogy Ez átverés. Majdnem biztos vagyok benne, hogy Ez személy és bróker függő. Én több 10000 oldalnyi könyvet olvastam Mielőtt élesen belefogtam. Viszont aki hasonlóan tett tud bármit mondani a Nadexről? Köszi
2015. ápr. 13. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!