Optionfair az kamu?

Figyelt kérdés

Péter - binárisopció.com-ról mindig küld levelet hogy 200 rongyot keresett 2 nap alatt


Honalpja alján meg odaírja hogy támogassuk egy kávé árával... mi szüksége 60 Ft-ra ha ennyit keres 2 nap alatt?



2015. ápr. 12. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy még több pénze legyen :D
2015. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Elvileg ez az oldal a legjobb és van magyarul is.

Viszont itt már kér egy lakcímkártyát illetve személyigazolvány másolatot is,meg egy telefonszámot is.

De alapjaiban véve mindig akkor jó üzletet kötni akár egy céggel ha bejelent valamit,vagy bemutat valamit vagy ha katasztrófa éri.

Ha bejelent vagy bemutat valamit akkor emelkedik,ha katasztrófa éri akkor csökken és ez álltalában biztos de ez alap a piacon.

Szóval nem tudom,NEM AJÁNLOM ezt az oldalt,nem azért mert rosz hanem mert nincs még személyes tapasztalatom.

Bináris opcióról sem tudok olyan sokat mármint hogy működik azt igen,de sok a kamu oldal akik még különböző fórumokba is írnak meg honlapokat is létrehoznak hogy ajánlhassák magukat.

Anyoptiont messze kerüld,róla bebizonyosodott mindez hogy kamu,fizetni fizet de vesztesen fogsz kiszállni belőle,nem is megbízható de velem is elhitette ez az oldal mert külön honlapon is ajánlja magát meg blogokon is,tehát van eszük és hihetetlen de magyarul.

Sőt képzeld hogy hírdetésekbe előjön egy pali aki Egri Viktornak adja ki magát,és elmondja hogy ezzel lett milliomos meg 8 ezer eurót keres vagy többet.Aztán minden országban előjön ugyan ez a hírdetés csak más névvel ugyan azzal a szorival illetve ugyan azzal a képekkel :D

Szóval vannak szánalmas oldalak is,de ez a topoption megér egy misét mert sokan 9-re pontozták,illetve magyar is szóval jó mert könnyebben eligazodik az ember,de garanciát nem adok mert lehet ez is,ki kell próbálni.

Én ki fogom majd próbálni de jelenleg se keretem,se szkennerem.

2015. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Viszont én nem fogok több száz oldalt kipróbálni.Topoptiont mindenképpen ki szeretném próbálni de ha nem jön be akkor hagyom a francba.Egy próbát megér mert fórumokon nem tudod hogy az illetőt átbaszták vagy ő volt szerencsétlen és nem ért a piachoz.Ha napi 5 ezret tudnák keresni az már jó lenne.Bár sok ember ott bukik hogy sok pénzt felrak kezdőként.
2015. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én kipróbáltam:lutri csak, nem más.
2015. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!