Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Használhatok PayPal regisztrác...

Használhatok PayPal regisztrációnál Virtuális WEB számla adatait? Úgy gondolom így igazán biztonságos lehet. Vagy nem?

Figyelt kérdés
Ugye a Virtuális WEB kártyára én utalok annyi összeget amennyi a vásárláshoz kell majd.Többet nem tudnak vonni belőle,csak amennyi van a számlán.

2015. ápr. 12. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Használhatod.
2015. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
A WebKÁRTYA adatait add meg. A WebSZÁMLÁRÓL (elvileg) nem tudsz utalni (csak a saját rendes számládra) és pénzt sem tudsz fogadni, csak a saját (rendes) számládról.
2015. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel csak vásárolni szeretnék,ezért gondoltam a WEBszámlára...annyi összeget tudnak csak levonni róla,amennyit előtte ráutaltam.
2015. ápr. 13. 11:00
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

Igen, azzal semmi gond nincsen. Csak szerintem kevered a kártya és a számla fogalmát.


Azt írod, hogy: "a Virtuális WEB kártyára én utalok annyi összeget amennyi a vásárláshoz kell majd." - Nos ez így ebben a formában nem igaz. Utalni mindig bankSZÁMLÁRA utalsz, akkor is, ha az egy webSZÁMLA. Az ezen a webSZÁMLÁN lévő pénzt tudod elkölteni a (Virtuális) webKÁRTYA adatainak a megadásával. És valóban, csak azt tudja levonni, ami ezen van, azt nem, ami a folyószámládon ("rendes" számla) van.

2015. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen...én is így gondoltam....csak a fogalmazásom volt béna.De köszi a kiegészítést.
2015. ápr. 14. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!