Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Behívhatnak-e még leltározni?...

Klord kérdése:

Behívhatnak-e még leltározni? (lent)

Figyelt kérdés
Felmondtam és a két nappal ezelőtt megszűnt a munkaviszonyom a céggel és úgy tudom hogy a munkaviszony megszűnésével a leltárfelelősség is megszűnik azonban a cég azt állítja hogy behívhatnak még akár 1 héttel később is leltározni a munkaviszonyom megszűnése ellenére (munkatörvénykönyvre hivatkoznak). Most akkor hogy is van ez, ugyanis a munkatörvénykönyvben hasonlót nem találtam?

2015. ápr. 13. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

munkaviszonyban vagy? nem

utasíthatnak? nem


egy probléma lehet, hogy ha nem volt átadás-átvétel, akkor a nyakadba varrhatnak bármilyen leltárhiányt utólag ... viszont te állítod, hogy hiánytalanul hagytál ott mindent, ha ők nem gondoskodtak az átvételről az az ő problémájuk ... ebből így per is lehet, ahol mindkét oldal elég nehezen tud bizonyítani

2015. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ, én is így gondolom nagyjából ahogy leírtad.
2015. ápr. 13. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!