Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes pénzkereset?...

Internetes pénzkereset? Létetik valami megbizható dolog, amivel havi szinten 40-50 ezret lehet keresni?

Figyelt kérdés
Már kiprobáltam sok mindent,sportfogadás,poker,tőzsde,de ez egyik sem tűnik annyira fix dolognak,pedig mindegyikkel sok időt foglalkoztam.Pokerbe egyre jobb játékosok vannak,már nem nagyon lehet nyerni vele.Sportfogadásról is kezdek letenni,mert az is egyre kiszámíthatatlanabb.A tőzsdénél pedig rájöttem,hogy nem nekem való.Én nem akarnék milliomos lenni belőle,de ha már havonta plusz 40-50 ezer bejönne az sem volna rossz egy kis zsebpénznek.Várom véleményeket,tapasztalatokat.
2015. ápr. 15. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Munka nelkul havi 40-50 ezret, 'zsebpenznek'? Csak ugy, az interneten? El vagy te tevedve, jobarat. A neten akkor lehet dolgozni, ha tenylegesen ertesz is valamihez, pl. konyvelesehez, programozashoz, forditashoz. Ezek a tipikusan otthonrol ks vegezheto munkak, amikert penzt is adnak.
2015. ápr. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ma 07:14


Nem tudom foglalkoztál e sportfogadással,pokerral,tőzsdével.Ha jobban belegondolsz itt sem annyi,hogy kattingatsz össze vissza.Pokernál,ha valamit el akarsz érni,akkor foglalkozni kell vele,ami igen is kemény munka,vagy pl az is,hogy üllsz a monitor elött 2-3 órát,izgulsz a pénzed miatt,az mi ha nem munka?Vagy pl a tözsde.Ha valamennyire jártes lennél benne,és nem úgy fognád fel mint oké leülök pokerezni és játszom egyet,akkor rájönnél,hogy 5-10 dollárért is meg kell szenvedni,akár 2-3 óra gépelött üléssel.Szóval valamilyen szinten sz is munka.Nyilván nem olyan mint ahogy te érted,de ezért a pénzért is meg kell dolgozni.

2015. ápr. 15. 07:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont erről beszél az előző: ahhoz, hogy valamiből pénzt vegyél ki kell, hogy érts hozzá.


Az, ahol az eredmény csak a teljesítményeden múlik (könyvelés, programozás, weblapszerkesztés) sokkal kiszámíthatóbb, mint ahol a hozzáértéseden kívül egyéb faktorok is bejátszanak (póker - a többi játékos tudása, sportfogadás - a fogadóiroda tudása, a fogadási csalások, a "véletlen").


Ha valami rendszeres pénzt szeretnél akkor érts valamihez.

2015. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

' üllsz a monitor elött 2-3 órát,izgulsz a pénzed miatt,az mi ha nem munka?'


az, baratom, nem munka. az maximum az ostoba emberek remenykedese, hogy barmifele szaktudas, barminek a megalkotasa, barmilyen szolgaltatas nyujtasa nelkul a szerencse reven penzhez jussanak.

2015. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pl a szabadúszó programozó
2015. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sportfogadást is ésszel kell csinálni!

én egy hónap alatt összeszedtem 90 ezeret.

2015. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolso: es mennyit kellett beleinvesztalni, hogy 90k osszejojjon? Es szerinted mennyi ido mulva fogod a teljes osszeget ujra sportfogadasra kolteni?


Tanuljatok mar meg, hogy a sportfogadast alkalmazott matematikusok tervezik meg. NINCS sem nyero strategia, sem stabil nyereseg, mert maga a rendszer van ugy megtervezve, hogy a jatekosok 99%-ban veszitsenek. Lehet remenykedni, lehet altatni magadat hogy neked van ra 'szisztemad', de a matematikusok okosabbak...

2015. ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7

Nem hazudok neked én ezer Ft-al nyertem 10 ezeret utána azt mindig felraktam 1 vagy 2 saját magam utánanézett és elemzett meccsre, interneten sok helyen rengeteg dognak utána lehet nézi egy adott meccsel kapcsolatban.

2015. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!