Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik azt írták hogy hazudtak...

Akik azt írták hogy hazudtak az önéletrajzban az OEPes kiskönyv miatt nem buknak le?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam itt meg több helyen is láttam, hogy egyesek írták, hogy picit füllentettek a korábbi munkahelyeikkel kapcsolatban.


Például beleírtak olyan munkahelyeket ahol nem is dolgoztak stb hogy legyen "gyakorlatuk"


Ez persze megoldható ott, ahol ez nem derül ki a valóságban se (pl: pincérkedésnél lehet kamuzni mert ott valszeg nem jönnek rá, de programozásnál már kevésbé)


Elvileg az Oepes kiskönyvben benne kell lennie minden munkaviszonynak nem?


Ezt nem ellenőrzik vagy hogyan van ez? :D


Köszönöm a választ



#OEP #önéletrjaz
2015. ápr. 17. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy álláshirdetésre kb. 300-an jelentkeznek, ha nem többen. Nem fogják mind a 300-at egyenként végignézni.
2015. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De úgy értem, utána miután felvették, akkor oda kell adni a munkaadónak nem? Ott gondolom azért megnézik nem?
2015. ápr. 17. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem adod le, ennyi. A munkáltató ebben az esetben kér egy nyilatkozatot, hogy nem adtad le, és kiállít egy újat.
2015. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egyik az, hogy valóban azt hazudod, hogy elhagytad.

A másik: egy multinál nem a főnöködnek adod le a papírjaidat, hanem a bérszámfejtésnek, aki nem volt ott az interjún, nem tudja mit kamuztál, a főnököd sosem fogja látni.

2015. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :D
2015. ápr. 17. 21:18
 6/6 A kérdező kommentje:
De a táppénzhez szükség van erre az Oepes papírra is nem?
2015. ápr. 17. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!