Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire komoly, vagy komolyta...

Mennyire komoly, vagy komolytalan üzleti lehetőség az Amway hálózatépítés?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 13:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Komolynak komoly, ám szerintem nem könnyű, hogy nagyon általánosan fogalmazzak. Vonz a hálózatépítés? Én másat csinálok.
2015. ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha komolyan csinálod, komoly is lehet.
2015. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Kifutott régen , karriert nem építesz belőle , megélhetésnek sovi .
2015. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Jó lehet, ha van hozzá érzéked. De ez nagyjából az összes hálózatépítésre igaz. Ha viszont nincs, akkor jó nagyot bukhatsz vele.
2015. ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Vannak az ismerőseim között olyanok akik jól megélnek belőle, de olyanok is vannak akik semmilyen eredményt nem értek el. Mindkét oldal mást mond.
2015. ápr. 18. 15:22
 6/22 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy a 90-is évek elején amikor az Amway bejött Magyarországra az éves nemzetközi forgalma 3-4. milliárd dollár volt, most pedig a nemzetközi forgalom évente 12. milliárd dollár. Azonban csupán ettől még biztos nem lesz valaki sikeres hálózatépítő hiszen nagyon sok embernek kényelmetlen, hogy embereket hívogasson mindenféle üzleti bemutatókra, ezek a módszerek sokszor komolytalannak tűnnek. Azonban az is tény, hogy jelenleg is vannak akik megcsinálják és jól élnek belőle. Az én személyiségemtől azonban valahogy távol áll, hogy ismerősöket hívogassak mindenféle üzleti és termékbemutatókra. Tehát a céget komolynak tartom, de ezek a hálózatépítő módszerek az én szememben komolytalannak tűnnek, vagy talán nekem kényelmetlen az ilyesfajta tevékenység. Én is hajlok a felé, hogy ez személyiségfüggő!
2015. ápr. 18. 15:36
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha bármibe fogsz, teljesen mindegy, hogy az hálózatépítés vagy sport vagy "csak" főzés, akkor téged mi érdekel?

Az, hogy aki csinálja az miért sikeres vagy az, hogy aki sikertelen benne az mit csinál vagy inkább nem csinál?

Szóval mi érdekes számodra, hogy aki elkezdte egy-két éve az mitől lett sikeres, mert szép számmal vannak ilyenek, vagy az érdekel, hogy aki semmit sem csinált az hogyan gondolkodik?

2015. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy miért kellett lepontozni a válaszokat... :(
2015. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Csak annyira komoly, amennyire szeretnéd hogy az legyen. Aki azt mondja h lefutott meg telített a piac az nyilván semmit nem tud erről és nem is ért hozzá...Viszont ha vonz a több lábon állás lehetősége vagy mellékállásban szeretnél passzív jövedelmet kiépíteni az lehetséges. "Megélhetésnek sovi"...aha szerintem mindenkinek jol jön havi 50k plussz vagy ha kitartó vagy akkor 300-500k az már elég megélhetésre. De összejöhet a gyémánt álom is, csak rajtad múlik...
2015. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Az attól függ, hogy te mit hiszel el! Én egy éven keresztül amit tudtam beledobtam. 3 üzlettársat regisztráltam, abból még 2 bent van az üzletben, de lehet hogy kiesnek évfordulóval, mert pénzbe kerül a megújítás is. Eljutottam 1 év alatt arra a szintre, hogy jobban járok, ha a munkahelyemre megyek be túlórába, mert akkor abból tényleg pénz van. És ez nem az üzlet hibája. Ez sajnos az itt élő tunya emberek hibája. Akik másokra mutatnak, hogy miattuk ilyen rossz nekik,mint pl: a devizahitelesek. Ők is mást hibáztatnak azért, mert nekik valaki pisztolyt tett a fejükhöz, hogy írják alá a szerződést. Na mindegy, ebben az országban nagyon kevés a vállalkozó szellemű ember. Vagy aki tudott, az már csinált egy vállalkozást, aztán megy,ahogy megy.Ahhoz hogy megértsétek amit írok, ahhoz meg kell érteni a cashflow-t.A mi hazánkban nagyon sokan a baloldalt helyezkednek el(a cashflow-ban), ez lehet a 40 év szocializmus átka is.Vagy csak egyszerűen ilyenek vagyunk. Álmaink, vágyaink vannak, de tenni érte? Ugyan már. Az állam a hibás (mindig az aktuális), hogy nem élünk jobban, és sokan erről meg is vannak győződve. És nem saját magukat okolják. Írhatnák itt ódákat még, de értelme nem lenne, ehelyett linkelek egy képet, nézzétek meg, és gondolkozzatok el rajta. [link]
2015. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!