Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 évesen diákmunka szerzés...

Borbás Tamás kérdése:

15 évesen diákmunka szerzés biztosan egész nyárra?

Figyelt kérdés
Tudok egy helyet, ahol alkalmaznak 15 éves kortól embereket diákmunkára egész nyárra. Voltam kint és azt mondták hogy már rengetegen voltak előtte, de az sem biztos hogy lesz nyári munka... Én ebből azt vontam le, hogy vannak elegen, köszönjük nem kellesz. Hogyan tudnám elérni, hogy valahogy mégis felvegyenek? Ismerettségem csak távolról van. Ti mit tennétek? Más munka 16 alattiaknak nincs a közelben.. Szeptemberben töltöm csak a 16-ot sajnos. Vagy hogyan tudnék ilyen helyeket keresni? Diákmunka központban csak 16 fölött keresnek nekem munkahelyet. A válaszokat előre is köszi :D

2015. ápr. 20. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy,rengeted 16.-at betöltött diák keres melót,ráadásul szakmád sincs és a nickedből ítélve még szexy kiscsaj sem vagy.


TALÁN,ha jó kondiban vagy feketén építkezés,kertművelés,mezőgazdasági melók.

2015. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a kondimmal nincs baj.. csak most nem feketén szeretnék dolgozni és gondoltam hátha van ár esély. köszöönm a választ
2015. ápr. 20. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!