Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunka esti tagozatos...

Diákmunka esti tagozatos diákoknak lehetséges valahol?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy lenne-e lehetőségem valahol diákmunkára esti suli mellett? Igazából Pesten lenne a legjobb, mert oda jelentkeztem suliba, viszont 21 elvagyok így nappalira nem járhatok.. Tudna nekem valaki ajánlani Pesten, vagy valahol a környező városaiban olyan helyet, vagy esetleg valamilyen szervezetet ahol foglalkoznak ilyesmivel?

2015. ápr. 20. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs. A diákmunkának az a lényege, hogy nappali tagozatosokat foglalkoztat.
2015. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

esti mellett is dolgozhatsz, de nem iskolaszövetkezeten keresztül, kedvező adózással. Munkaviszonyban, megnízással tudsz dolgozni.


olyan munkajogi kategória, hogy diákmunka, nincs.

2015. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: de hol dolgozzunk? Estisként ha esti tagozatosként ugyanugy heti 2-szer 3-szor be kell járni? És nem lehet azt mondani egy gyrába egy érettségivel csak gyárba tud menni az ember, hogy bocsi de csütörtökön pénteken és szombaton nem tudok menni? Vagy amikor vizsgázik hogy bocsi de vizsgázok sajnos most nem jövök be... Érted? Ha valakinek van szakmája és ugy tanul estin az oké,. de ha valakinek nincsen egy érettségivel nincsenek lehetőségek. Csak a felsőktatásban lehetne nappalin tanulni, de oda pedig nekem nincs elég pontom államira.
2015. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" esti mellett is dolgozhatsz, de nem

iskolaszövetkezeten keresztül,

kedvező adózással."


Hogy mi?? Ugyanannyit adóztam diakmunkabol is mint most, 16% SZJA.

Vagy arra gondolsz, hogy nem kell nyugdijjarulekot, TB-t fizetni? Ja, csak éppen nyugdijba nem fog számitani, illetve se fizetett szabadság, se táppénz ha beteg a diák és nem tud dolgozni!

2015. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!