Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha romániában csinálok paypalt...

Ha romániában csinálok paypalt, akkor román bankszámlára kell utalnom, ha pénzt akarok rá befizetni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
a bszl-ról utalsz a paypalra. de teljesen mindegy, milyen szla.
2015. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mi az a bszl?
2015. ápr. 22. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
bankszamla
2015. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a paypal bankszámlájára utalok és az a kérdés, hogy román bankszámla lesz e az a bankszámla?
2015. ápr. 23. 01:07
 5/10 A kérdező kommentje:
és lehet, hogy neked mindegy, de nekem nem, ezért a kérdés.
2015. ápr. 23. 01:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Van egy bankszámlád. MINDEGY,hogy milyen. nem nekem mindegy, hanem mindenkinek. A paypal egy univerzális dolog, bárhonnan tudsz rá pénzt töltni, bármilyen bankszámlával összekapcsolhatod. Kicsit olvass már utána a dolognak, mert fingod nincs róla, így nem lehet segíteni.

2015. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Figyelj.

Van egy bankszámlád. MINDEGY,hogy milyen. nem nekem mindegy, hanem mindenkinek. A paypal egy univerzális dolog, bárhonnan tudsz rá pénzt töltni, bármilyen bankszámlával összekapcsolhatod. Kicsit olvass már utána a dolognak, mert fingod nincs róla, így nem lehet segíteni.


Olvasd már el figyelmesebben a kérdést és akkor nem fogsz kioktató hangnemben hülyeségeket irni.

Szó nam volt bankszámlával összekapcsolásról.

Átutalásról volt szó.

Tudod egyáltalán mi a különbség?

Ha nem akkor ép neked kéne utána olvasnod, ha pedig tudod akkor miért nem a kérdésre válaszolsz?

Vagy csak a bankártya hozzákapcsolást ismered?

Eleve ha bankártya hozzákapcsolásról van szó, akkor nem rátöltésről beszélünk.

Mire jó ez, hogy ha a kérdést meg sem érted, mégis válaszolsz a tudatlanságodat pedig a vulgaritásoddal próbálod leplezni?

Megkérnélek, ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, akkor maradj csöndben s hagyd hogy valaki olyan válaszoljon aki az alapfogalmakkal is tisztában van, a kérdést is megérti és még választ is képes adni mellébeszélés helyett.

nem viccből tettem fel a kérdést.

2015. ápr. 23. 14:53
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés, hogy tudok e rá utalni.

Nem igaz, hogy a kérdés megértése nélkül kell itt válaszolgatni.

2015. ápr. 23. 14:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Jo, akkor majd valaki mas elmagyarázza neked. Javaslom megegyszer fuss neki annak amit irtam.
2015. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Felesleges mivel nem az volt a kérdés.



Az első lépés a részedről az lenne, hogy ha valamit nem értesz akkor nem

vulgaritásba átcsapva mások tudatlanságában keresed a hibát.


a második lépés- de ha csak az első megy - az lenne, hogy utána nézel

és igyekszel megérteni pl. a "paypal számlaszám" és "paypal

bankszámlaszáma" fogalmak közötti különbséget.


Ha ez sikerül akkor utána már képes leszel a kérdés felfogására. ezek

nélkül a válasz nem fog menni, max. csak így ahogy láttuk.


Válaszolni persze ezek után sem kell mert nem az lesz képes a válaszra aki még az alapfogalmakkal sincs tisztában és éphogycsak felfogta nagy nehezen a kérdést - arról nem is beszélve, hogy neked ez még mindig nem sikerült.

2015. ápr. 23. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!