Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunkát szeretnék, ennyire...

Diákmunkát szeretnék, ennyire nincs lehetőségem?

Figyelt kérdés
16/L vagyok és szeretnék diákmunkát vállalni, leginkább hétvégén, de a péntek délután is jó lenne. Nem tudna valaki segíteni? Mindenhol 18 a korhatár, de nekem most kéne valami.
2010. febr. 21. 16:33
 1/4 anonim válasza:
Amikor én ennyi idős voltam és dolgoztam főként csak szórólapozást tudtam vállalni, a többi munkához általában volt minimum korhatár.
2010. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát elsősorban a szerencsén sok minden múlik, de ezeken a munkákon komolyan nem lehet rendesen ki igazodni.:S Mondjuk te tényleg fiatal vagy, komoly állást meg 18 év alatt nem nagyon adnak.:( Figyeld a jó ajánlatokat, vagy menj be egy diákmunka közvetítő bigyóba. mint például a rébusz meg stb.... de ha munka adóval beszélsz, hogy bármien munkát akarsz elvállalni, ha valamit mondanak ami bonyolult és el kell végezned hozzá, pl: élelmiszer iparban: tüdőszűrés mindig kérdezd meg hogy ahoz nem kell-e 18-nak lenned. Mert igazából 18 év alatt semmiben nem dönthetsz magadról.:S és ha valami vizsgálat kell a munkához akkor a munkáltatótól kérj mert semmien orvos nem fog tudni ezekben a vizsgálatokban segíteni. Jah és sok szerencsét.:)
2010. febr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jah és még ez is ide, hogy hétvégei meg pénteki munkákat nem nagyon fogsz találni, ezek inkább úgy vannak hogy el vállalsz nem tudom napi hány óra munkát, és azt bármikor le dolgozhatod hétköznap.
2010. febr. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na én már egyszer válaszoltam, de azóta sok emberrel beszéltemés rengetegen vállalnak hétvégi munkát... azt nem tudom hogy hol?, hogy? én is iszonyatosan szertnék már munkát találni de egyszerűen még a munka találás sem megy:/ nemhogy hétvégi de ismerek egy csajt aki KFC-ben van hétvégén, egy színpad szétszerelősrácot, meg egy árurendezgetőt valami nagyobb áruháznál szóval nem tduom:/ na ennyi. örülök hogy segíthettem:) sziaszia:)
2010. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!