Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik jobb, az...

Szerintetek melyik jobb, az OLX vagy a Jófogás?

Figyelt kérdés

Szerintem a Jófogás kész romhalmaz! Sosem tölt be normálisan, fél óráig csak karikázik és aztán jelzi, hogy várakozzak. Hogyan adjak ott el, ha be se tölti a hirdetésfeladás oldalt?

Ezzel szemben az OLX hipp-hopp betölt, gyorsan ki tudok tölteni mindent és már kész is a hirdetésem. Sokkal átláthatóbb, sokkal jobb! Szerintetek mit lehetne tenni érte?



2015. ápr. 28. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a jófogással sincs problémám, bár köröket vert rá az OLX. Előbbinek kicsit béna a keresője, kulcsszavak keresésénél olyat dob be, aminek semmi köze hozzá, ár szerinti növekvő keresésnél is van, hogy nem rendezi normálisan, stb. OLX minden tekintetben jobb volt, dehát erősebb kutya b****k.
2015. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az OLX-et jobban szerettem régen átláthatóság szempontjából,de igazából már tök mindegy,mert a jófogásba beleolvasztották az olx-et,egy a tulaj.A jófogás most katasztrófa.
2015. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Valaki segítene?


Felteszek egy _**** hirdetést az OLX-emen, átvezérel a jófogásra.hu-ra, és ott tudom betallózni a képet stb.


És olx-en a hirdetéseknél megsem jelenik semmi, e-mailokat is a jófogásról kapok, de a jófogáson meg nem isvagyok regisztráltva, nem enged belépni ugyan azzal címmel, jelszóval mint az oly, DE KÚSZA EGÉSZ..


AZ OLX-ről átvisz a jofogásra hirdetés feladásnál, és OLX-en nem mutatja a hirdetéseket, csak a jofogáson, és nem is vagyok odaregisztrálva, akkor hol látom üzeneteket stb?

2015. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Feladtam 3 hirdetést az OLX-n, átvezérelt a jofogas.hu-ra, ott meg meg találom a hirdetéseket, OLX_n meg irja hogy egy hirdetésem sem fut? AKkor mit csináljak hogy lássam hogy hirdetéseim ott vannak az OLX-n? Mert jofogs.hu-ra nem vagyok regelve, és még is ott a hirdetésem... na most ha ir valaki hol fogom látni? OLX-n? hiszen ott meg azt sem érzékeli h lenne hirdetésem
2015. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3.


szokj hozzá, hogy az OLX-en már nem lesznek hirdetéseid. Hónap eleje óta csak frissíteni lehet, újat feladni nem. És 2 hét múlva meg is szűnik az egész, tehát te most már Jófogás felhasználó vagy, az egész adatbázis át lett töltve oda, az OLX már csak emlékmű. A levelezésed és minden más a Jófogáson keresztül érhető el.

2015. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az olax volt a jobb, ott eladtam egy csomó ruhámat, a jofogáson még érdeklődöm sincs...:-(
2015. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem az apród
2015. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A cuccaimat az e-mailon megadott linkem tudom csak elérni!

Átirányít a jofogásra, de jofogáson nem vagyok regisztrálva, így hogy látom az üzeneteket? Nekem magas ez, olx-es belépőmmel nem enged a jófogásra!

2015. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!