Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet365 oldalon hogy lehet...

Bet365 oldalon hogy lehet 5/4-es vagy 6/5 vagy 5/3-as fogadást kôtni?

Figyelt kérdés

A jobb oldali részen ahol megjeleniti a szelvényemet,van egy kombinált fogadások opció,de azok alatt nem látok ilyet,csak 2-es gyujtô 3-as gyujtô néven,és ezek nem tudom mire vonatkoznak.és talán a maximum az a 4-es gyujtô.

Elôre kôszi a segitséget!


2015. ápr. 30. 18:39
 1/2 belapus ***** válasza:

Pedig ott kellene keresgélni...


"Hogyan tehetek meg egy gyűjtő fogadást?

Gyűjtő fogadás leadásához, kattintson rá a kívánt választásokra, hogy hozzáadja azokat a fogadószelvényéhez. Kattintson a választásai alatt található Kombinált fogadások opcióra, hogy megtekintse a gyűjtő fogadási lehetőségeket. A megjelenített fogadási típusok a fogadószelvényen szereplő választások számától függnek.

Amennyiben a kívánt kombinált fogadási lehetőség nem jelenik meg, kattintson az Ügyfelek opcióra az oldal jobb felső sarkában lévő Szolgáltatások legördülő menüben, majd kövesse a Számlám > Beállítások útvonalat. Beállításait itt is elérheti, ha be van jelentkezve egy számítógépen. A Beállítások rész megnyitása után, győződjön meg arról, hogy minden fogadási lehetőség engedélyezve van. A változtatások érvénybe lépéséhez jelentkezzen ki, majd jelentkezzen vissza. Ezután nézze meg a fogadószelvény Kombinált fogadások részét. Amennyiben a lehetőség még mindig nem jelenik meg, kérjük, hogy lépjen velünk kapcsolatba és örömmel segítünk Önnek."


Egyébként az a 2-es, 3-as 4-es (stb.) gyűjtő lesz az.Nem vagyok regisztrálva, csak kipróbáltam.Kiválasztottam 5 eseményt, rákattintottam a Kombinált fogadások részre, a lenyílóablakban a következőket találtam:

Egyszeri 5x >> mind az 5 eseményt külön megfogadod.

2-es gyűjtő 10x >> ez gyakorlatilag a 2/5, vagyis 10 darab 2-es fogadás.Kattints a 2-es gyűjtő feliratra, és egy külön ablakban meg is jelenik a felosztás.A többinél is.

3-as gyűjtő 10x >> 3/5.

4-es gyűjtő 5x >> 4/5.

5-ös gyűjtő 1x >> 1 szelvényen mind az 5 esemény.

Super Yankee 26x >> 2-es, 3-as, 4-es, 5-ös gyűjtő együtt.

2015. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kôszi a válaszod,ezt mindenképp megnézem és kipróbálom.
2015. máj. 2. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!