Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » UPC (2 éves) hűségnyilatkozat...

UPC (2 éves) hűségnyilatkozat felmondása mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 10:26
 1/6 SándorÚr ***** válasza:
biztos ki kell fizeni a fenn maradó havidíjjakat.
2015. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A két évből még fennmaradó havidíjba.
2015. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 belapus ***** válasza:
Az ÁSZF szabályozza.
2015. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fennmaradó havídíjat ki kell fizetni, mint bánatpénzt.
2015. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Passz!


Az én szolgáltatómnál a fennmaradó összeg 60%-a.

2015. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ASZF megmondja, de ha jól tudom nem a hátralévő időt kell fizetni, hanem visszamenőlegesen a kedvezményeket.

Ez úgy néz ki, hogy alapban a listaár elég brutális (mondjuk bekötés 40ezer + havidíj 8-10ezer), de akcióban 2 év hűséggel bekötés 0HUF lesz, és a havidíj is versenyképes 3-4ezer csak.


Ha felmondod, akkor elveszíted a kedvezményeket, tehát visszamenőleg ki kell fizetni a listaárat, mikor UPC-nél nem akartam hűségidőt, akkor szembesültem vele, hogy a listaárak elmebeteg szinten vannak, és csak a 2 év hűséggel lesznek versenyképesek, persze nem véletlenül, mert így mindenki az akciós csomagot választja, és normál felhasználó sosem szembesül a tényleges listaárral.

2015. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!