Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » UPC felmondása a hűségnyilatko...

UPC felmondása a hűségnyilatkozat lejárta előtt?

Figyelt kérdés
Muszáj vagyok felmondani, mert az albérletből is hirtelen, idő előtt kell kiköltöznöm. Milyen költségeket verhet rám a UPC? Valami olyasmit hallottam hogy ahhoz viszonyít hogy mennyi hónap hiányzott a szerződésben szereplő 1 évhez képest ami gáz mert 3 hónapot töltöttem csak le belőle? Mire számíthatok és milyen trükkökkel, jogi érvekkel tudok anyagilag a legelőnyösebben kijönni ebből?

2013. júl. 25. 22:11
 1/1 anonim válasza:

Tessék! Kérheted hogy méltányossági alapon ne kelljen semmit fizetned


- A kedvezményes szolgáltatásainkat határozott idejű szerződéssel biztosítjuk, melynek feltétele, hogy ügyfelünk a lejárat dátumáig megtartsa a szolgáltatást.

A lejárati idő előtti esetleges szerződésmegszüntetéskor a lemondás napjáig igénybevett kedvezmények összegét felszámíthatjuk.


- Előfizetői Szerződés megszüntetése történhet írásban (levélben, fax-on vagy on-line), telefonon (1221) vagy személyesen bármely UPC irodáinkban.

2013. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!