Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy cipőt az interne...

Rendeltem egy cipőt az interneten, előreutalással kellett fizetnem, mikor megkapta a pénzt a srác azután nem válaszolt az üzenetekre?

Figyelt kérdés
Egészen addig amíg le nem írtam neki, hogy mások is jelezték hogy ők sem kapták meg a rendelést és hogy folytatása lesz az ügynek. Mire ő azt válaszolta, hogy nehogy kiderüljön hogy illegális cuccot vásároltam mert a vásárlót is büntetik, ez igaz lehet? egy cipő mióta illegális ha a vaterán találok rá?!

2015. máj. 4. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Duma , fosik hogy feljelented ezért kamuzott . Fogjatok össze és a rendőrök intézik a soraikat vele . Azért nem lépnek az emberek mert az összeg se óriási és égnek hogy belementek egy gagyi átverésbe ...
2015. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is mindjárt erre gondoltam. Köszi :)
2015. máj. 4. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:

1.: Miért vásárolsz olyantól, akiről mások is írták, hogy nem kapták meg a megrendelt terméket?


2.: Soha ne utalj előre, ha magánembertől vásárolsz, hacsak nem tudod biztosan, hogy megbízható. Ha valaki nem hajlandó utánvéttel adni egy cipőt, ott valami sántít.


Erre most ráb*sztál, nem valószínű, hogy a rendőrség bármit is tesz az ügyben. Legközelebb már okosabb leszel.

2015. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon hihetőnek adta elő magát, tisztességes embernek is tűnik. Miután kommenteltem az egyik bejegyzése alá, hogy csaló, akkor jelezték mások is, hogy hasonlóan jártak. Nem is arról van szó, nem vág földhöz az az 5000 Ft, csak legalább másokat ne verjen át. Lehet hogy valakinek az a heti megélhetés
2015. máj. 4. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:

bankban próbálkozz be egy charge-backkel

illetve feljelentés és fizetési meghagyás

2015. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) mindenképp megpróbálom
2015. máj. 4. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!