Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Cserélnék egy 30 éves férfival...

Cserélnék egy 30 éves férfival két telefont? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, gyors leszek. az a helyzet hogy van egy emberke akivel cserélnék egy telefont(iphone 5s-t küldene LG G3-radrágább változat) azonban 300 km van köztünk. Azt mondta hogy úgyis meglehetne oldani hogy le fényképezzük a személyinket,lakcímkártyát aztán el küldjük postán egy délelőtt, és a bizonylatról is lehet küldeni képet. Beszéltem vele telefonon, meg fel vett facebokon is, IMEI számot is küldött tehát elér normálisnak tűnik. Vélemények? Át tudnak így verni?

2015. máj. 5. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Muszáj ezt a cserét neked?

Én nem küldeném. Ha át akar verni mit tudsz tenni?

300kmt nem valószínű hogy utazol. Lesz pár adatod róla, amivel feljelentheted és ennyi.

Az hogy tudod a címét ez olyan hogy nekünk is van vidéken egy házunk, küldetem oda veled a cuccot, jól átverlek. Elmegyek érte amikor tudom hogy jön átveszem és bye bye. te meg mehetsz oda senkit nem találsz ott mert nem állandóan lakott ház.

Na érted mire akarok kilyukadni.

Amúgy nekem már ez picit gyanús hogy ennyire bizalmat akar kelteni benned hogy lefotózni mindent.... én is adtam el dolgokat igaz nem ilyen drága cuccokat volt aki utalt nekem 20 ezret. Ha azt mondja kéri a személyim fotóját elküldöm a halálba.

2015. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vágom vágom, nem tudom elég normálisnak tűnik, csak hát igen most az meg mekkora herce hurca lenne hogy be járni rendőrségre, fel jelenteni stb.
2015. máj. 5. 08:48
 3/14 A kérdező kommentje:
Kéne találni valami megoldást
2015. máj. 5. 08:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta hogy úgyis meglehetne oldani hogy le fényképezzük a személyinket,lakcímkártyát aztán el küldjük "


Aztan a kovetkezo palimadarnak mar a te szemelyidet es lakcimkartyadat kuldi. :D


Nembeszelve arrol, hogy ilyen szemelyes adatokkal sokfelekeppen vissza lehet elni.

2015. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az "előző" palimadár személyijével nem tud vissza élni, adott facebookot, és gondolom stimmelne a személyijével. De egyébként igazatok van, elég kockázatos.
2015. máj. 5. 09:22
 6/14 anonim ***** válasza:

"Az "előző" palimadár személyijével nem tud vissza élni, adott facebookot, és gondolom stimmelne a személyijével. "


Mibe kerul egy hamis facebook profilt letrehozni?

2015. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Át tudnak így verni?"


Talált(/lopott) személyi+lakcímkártya, hamis facebook profil, névtelen (pl teszkóban vett) telefonszám, féltégla a dobozban...

2015. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Talált(/lopott) személyi+lakcímkártya, hamis facebook profil, névtelen (pl teszkóban vett) telefonszám, féltégla a dobozban..."


+ egy ev mulva jelentkezik a behajto ceg, amiert nem fizeted a hitelt amit az adataiddal vettek fel. :)

2015. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez 100%, hogy átverés.


Találkozzatok személyesen vagy felejtsd el. Egy kamu fényképet a személyiről és egy FB profilt bármikor küldök neked.

2015. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez bizony kamu, mint már fentebb kifejtették. Én csak annyit mondok, hogy ha komolyan gondolod, akkor ajánld fel neki, hogy félúton találkoztok. Annyi útiköltséget megér, hogy ne legyél lehúzva súlyos pénzekre.
2015. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!