Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ügyvéd visszaadja a pénzt?

Az ügyvéd visszaadja a pénzt?

Figyelt kérdés
Volt egy autóhitelem,amelyre irreálisan sokat követelt a bank,így ügyvédhez fordultam.Kifizettem neki 120.000.-,viszont semmit nem csinált,a bankkal az elszámolásnál megegyeztem.
2015. máj. 13. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Ha van esze, akkor nem.
2015. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2015. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogadhatsz másik ügyvédet ez ellen, vagy fordulhatsz az ügyvédi kamarához, de nagyon nehéz lesz bizonyítanod, hogy tényleg nem csinált semmit, mivel mondhatja azt, hogy gőzerővel dolgozott az ügyeden, Te meg őt megkerülve megegyeztél a bankkal.
2015. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 éve van nála az ügyem,de még csak fel sem hívott.Perről volt szó,azért azt Ő nem tudja bizonyítani,hogy beadta volna vagy ilyesmi,mert annak csak van nyoma...Ha a banknak adott volna be akármit is,arról Én is kaptam volna valamit,nem?
2015. máj. 13. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel bíztad meg? Azt teljesítette?
2015. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy autóhitelem volt,és azt mondta,hogy semmis lehet a szerződés,de nem vitte perre,mert hogy várjunk.Közbe a bank elküldte az elszámolást,és elfogadtam,a szerződést le is zárták.
2015. máj. 14. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!