Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok nekem jó nyári munkákat...

Tudtok nekem jó nyári munkákat ajánlani lehetőleg Budapesten ahova többen is mehetnénk? 15/L

Figyelt kérdés
Pár barátnőmmel szeretnénk nyáron dolgozni mert nagyon kéne a pénz, neten már néztem munkavállalási helyeket de nem nagyon dolgoztam még így és nem tudom mi lenne a legjobb... valamiféle könnyű fizikai munkára gondoltunk de más is jöhet ha nincs. Előre is köszi a javaslatokat :)

2015. máj. 17. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem így működik. Eleve rengeteg szövetkezet van, aki nem is foglalkozik 16 év alattiakkal. De ha még is találnátok ilyet, akkor be kell menni az irodájukba, regisztrálni és figyelni a hirdetéseiket hogy van-e olyan munkájuk amit el tudtok vállalni.
2015. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom szülői beleegyezéssel már vállalhatnak munkát diákszövetkezetnél. CSAKHOGY a munkák 99%-a 18 éven felülieknek szól, talán a szórólapozás az aminél lenne esélyetek. De ugye oda se kell egyszerre több ember, mármint úgy, hogy együtt dolgozhassatok. Szövetkezeten kívül max ismerőseidnél találhatnál munkát, esetleg adj fel hirdetést hogy kutyasétáltatást, időseknek bevásárlást vállalsz. Bár ezek nem nagy összegek és koránt se biztos hogy valaki jelentkezik. Még a 18 év felettieknek is nagyon nehéz nyáron diákmunkát találni, hamar betelnek a helyek.
2015. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

@18:37


Igen vállalhatnak munkát diákszövetkezetnél, de a szövetkezetnek szíve joga azt kikötni hogy ő csak 16. életévüket betöltötteket foglalkoztat. Sok helyen így van.

2015. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És esetleg hol érdemes ilyen hirdetést föladni?
2015. máj. 17. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hirdetést kell feladni, hanem bemenni a szövetkezetekhez, regisztrálni, aztán figyelni az oldalukat ahova felteszik az aktuális munkákat.
2015. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A szövetkezeteknél többnyire 16év a korhatár de törvényesen 15 évesen vállalhatsz munkát a tanítási szünetekben (nyári, téli) a szülő hozzájárulásával

De szerintem így is nehéz lesz olyan helyet találni ahova csapatostul mehetnétek

Egy munkahelyen egyszerűen nincs annyi szabad hely

Talan valamilyen rendezvényen, fesztiválon lenne esélyetek :)

2015. máj. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!