Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor jár a munkaügyi központ...

Mikor jár a munkaügyi központ által a 22.800ft?

Figyelt kérdés

2015. máj. 19. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


A "A jogosultság feltétele:" részt keresd!

2015. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A munkanélküli által semmikor.

Csak minimum 1 év munkanélküli központban való regisztráció kell hozzá.

Amúgy régen az önkormányzat intézte, de ez most megváltozott, most már a járási hivatal intézi azt hiszem.

De nem a munkaügyi központtól kapod.

És vannak feltételei, hogy megkapd.

2015. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem csak néhány hónapom van még akkor nem is foglalkozom vele.
2015. máj. 19. 17:56
 4/5 anonim válasza:

Kaptál álláskeresési járadékot?

Én úgy tudom, ha regisztrált álláskereső vagy, és jogosult vagy az álláskeresési járadékra ami ugye 3 hónapig jár, akkor annak kimerítése után beadható az FHT kérelem egyből.Nem kell várni 1 évet.

2015. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez úgy volt hogy regisztráltam november végén utána behívtak egy tanfolyamra decembertől. Március 30-án vége lett. Április elején jelentkezni kellett volna a munkaügyinél de én nem tettem ezért töröltek. Regisztrálás előtt nem volt csak 1 hónap munkaviszonyom. Nem tudok róla sajnos hogy járna nekem álláskeresési járadék.
2015. máj. 20. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!