Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem regisztrált munkanélküli...

Nem regisztrált munkanélküli viszonyt igazoló nyilatkozatot hogy lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Egyetemi szoc. alapú támogatáshoz kellene. A nővérem számára egy ilyen nyilatkozatot bemutatni. Januárban kellett volna leállamvizsgáznia, de bizonyos okok miatt nem tudott, és így most júniusban kénytelen menni. Azóta nem dolgozik, mivel az államvizsgájára készül, viszont a hallgatói jogviszonya is megszűnt, mivel csupán az államvizsgája van hátra. A munkaügyi központban egy ismerős azt mondta, nem is tud ilyen nyilatkozatról, akkor mégis hogyan tudnék ilyet szerezni? Vagy mi ilyenkor az eljárás?

#nem regisztrált munkanélküli viszonyt igazoló nyilatkozat
2015. máj. 24. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A nyilatkozatot mindig az érintett fél adja (esetedben az, aki a nem regisztrált munkanélküli)

A munkaügyis ismerősöd tudhatná, hogy a munkaügyi a munkanélküliségről igazolást adhat(na), nem nyilatkozatot; a nyilatkozatot maga a munkanélküli személy teheti meg (adhatja)

2015. máj. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem Te arra az igazolásra gondolsz, hogy valaki nem regisztrált munkanélküli.

a Munkaügyi Hivatal kiad ilyet, hogy valaki nem regisztrált náluk.

2015. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
15 eve vagyok nemregisztralt munknelk . Egy kis matek 8 millio aktiv koru minusz 4 . 7 millio dolgozo az 3.3 millio nemreg. Munknelk. Tehat nem vagyok egyedul . Sajnos nokhez nem jarhatok mert arra nem futja .
2023. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak mondom hogy 50 felett dolgozni az a biztos nyomor , a betegseg , rosszesetben a halal . Buek!
2023. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!