Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunka lehetőség Szombathel...

Diákmunka lehetőség Szombathelyen?

Figyelt kérdés

Úgy tudom 14 éves kortól szülői beleegyezéssel is vállalhatok diákmunkát. Kizárólag szombathelyi lehetőségek érdekelnek.

14/L


2015. máj. 28. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

14 évesen szerintem még nem lehet, de egyébként LUK (kuplunggyár)->takarítás az egyik legelviselhetőbb munka, futószalaghoz is lehet menni, de az szörnyen unalmas. Mosodában is voltam párszor (ott ruhát kell hajtogatni meg válogatni), aztán pl. Tescoba, Sparba lehet pénztárosként dolgozni (habár oda 14 évesen nem hinném, hogy felvesznek).

Rébusz diákszövetkezetnél kell regisztrálni ezekhez a munkákhoz.

Kertészeteknél is szokott lenni munkalehetőség (Starkl, Prenor) nagyjából ennyi jutott most eszembe.

2015. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
14 évesen nem mehetsz szülőivel sem. 15 éves kortól lehet csak szülőivel.
2015. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:) az a helyzet, hogy pont nyár végén leszek 15. az a két hónap is számít, amíg pontosan be nem töltöm?
2015. jún. 1. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
hivatalosan nem dolgozhatsz, amíg be nem töltötted
2015. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mi a Savaria moziba járunk.
2015. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha nyár végén leszel csak 15, idén még nem mehetsz.

esetleg ha van valaki ismerősöd talán nála tudnál valamit dolgozni..

vagy ha esetleg rébuszból ismersz valakit, tőlük kérdezd meg, hogy nincs-e valami amit esetleg ilyenkor lehet csinálni..

2015. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!