Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elköltöznék albérletbe de igy...

Elköltöznék albérletbe de igy hogyan?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak minimálbére van, nekem meg azt se éri el, csak olyan hetvenezer körül, annál nem több.


Lakáshitel havi 10 vagy 15 ezer Ft még 9 évig. Valami nagyon olcsó albérletbe mennék. De nem tudom hogy tudnám megoldani azt hogy segítsek a lakáshitel fizetésében, mivel elmenne a 70 ezer Ft az albérletre + a kajára, szerintem. Valóban megoldhatatlan az hogy elköltözzek?


2015. jún. 2. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy melyik országrészben. Egyébként hogy kaphatsz kevesebbet, mint a minimálbér? 4 órára vagy bejelentve?
2015. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagykanizsa. Igen, 4 órát dolgozok és kapok mellé rokkantságit.
2015. jún. 2. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:

"Valami nagyon olcsó albérletbe mennék"


Ránéztem a kanizsai hirdetésekre, a legolcsóbb 20 ezer ft-os volt, de az olyan, ahol több embernek adnak ki egy lakást (1-2 diákot keres) De gondolom, Te nem olyenba szeretnél menni, ahol alkalmazkodni kell másokhoz, hiszen akkor nem költöznél el otthonról.


Átlag albérlet (olcsó) 30-40 ezer ft + rezsi. Itt máris kb. elfogyott a másik 30 ezer ft (sok helyen a közös költséget is a bérlővel fizettetik) De akkor miből élnél?

Arról már nem is beszélek, hogy átlag 2, de min. egy havi kauciót is le kellene tenned, tehát indulásnak kb. 100 ezer ft-ba kerülne az első hónap.


A munkád nem tudom, mennyire biztos (általában senkinek nem az), de én semmiképpen nem hagynám el a szülői házat a mai bizonytalan világban, ha módom lenne ott lakni.

2015. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ahol másokhoz kell alkalmazkodni az se lenne rossz. Az hány szobás, hány embert keresnek, meg tudod mutatni a hirdetés linkjét? Érdekelne. A munkahely az egész jó már lassan 2 éve.
2015. jún. 2. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, már bezártam az oldalt... Egyszerűen beírod, hogy Nagykanizsa, albérlet és keresgélsz :-)
2015. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2015. jún. 2. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!