Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik lenne az esélyesebb...

Melyik lenne az esélyesebb fogadás Tippmixen?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom melyik lehetőség lenne valamivel esélyesebb, ha 10 meccset megteszek végkimenetelre, vagy 2,5 gól fölött vagy alattira tenném? Tudom hogy mind a kettő nehéz, inkább véleményeket várnék, vagy tapasztalatot. Próbáltam mind a kettőt 1-2szer a végkimeneteles az nagyon gyatrán jött, de a gólosnál 2-3 hibám volt. Köszi!
2015. jún. 3. 16:19
 1/3 anonim válasza:
Ha jol megvalogatod a meccseket, akkor sajat tapasztalat alapjan allittom, hogy konnyeb 9-10 vegkimenetelre rakni. En azt csinalom, hogy ahogy hetfon megjelenik az uj kinalat, vegigmegyek minden napon es kivalasztok 2-3 tuti meccset (1.15-1.6 kozotti szorzokkal), amiket aztan egy szelvenyen jatszok meg akar 10 folotti kotesben. Nem egyszer jott mar be igy 7-8 ezres szelveny a het vegere, amit 200-al raktam meg. Nalam absozlut nyero taktika. Ha golokat rakok, abbol max 2-3-at merek ratenni egy szelora, mert gyakorlatilag szoszerint 50-50% az eselye annak, hogy felett vagy alatt lesz ;)
2015. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha végkimenetelre fogadsz az 3 esély, a fölött/alatt pedig 2. Ebből kiindulva utóbbinak több esélye van, hogy jöjjön.
2015. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csak altalaban az ember nem olyan meccsre rak, ami tenylegesen is 3 eselyes. Azokat kell kivalasztani, amiket 1 vagy 2 eselyre le tudsz szukiteni az eroviszonyok alapjan, es igy maris nagyobb az eselye, hogy bejon mint a golok, igaz valamivel kevesebb szorzoval.
2015. jún. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!