Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Futárszolgálatokról vélemények...

Futárszolgálatokról vélemények? Melyik jó melyik nem, miért?

Figyelt kérdés

nekem rossz tapasztalat:

-transoflex: direkt 1napra garantálta a webshop a szállítást sürgős volt ezért kértem, 1hét alatt jött meg.....hűtő volt, azt írták 2ember jön és behozzák , egyedül jött a pasi, és nekem nőként (50kg körül vagyok) kellett berángatni vele

-dhl-szintén 1napra garantálták 3nap alatt jött meg, mondom oké akkor kiszámolom a pénzt nem adok borra valót, pasi úgy bevágta az ajtót hogy majdnem leszakadt és utána szóltam nem wc ajtó..


2015. jún. 9. 09:43
 1/6 A kérdező kommentje:

ja meg a másik:

-transoflexnél: előre volt fizetve a csomag, (tv) így nem kellett szállítási díjat fizetni , mivel már rendeltem onnan mertem előre utalni, csak akkor még a royal sprint küldte a csomagokat nem ezek a kóklerek...

délelőttre adták meg a kézbesítés időpontják délelőttre elkértem magam munkahelyről. 1kor még sehol semmi, mondom rendben elindulok dolgozni kihozza holnap újra majd, fel is hívtam őket. Erre este megyek haza lépcsőházban az ajtó elé volt lerakva, szomszéd már vizslatja a csomagot..

2015. jún. 9. 09:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a GLS vált be és a magyar posta MPL nevű részlege is kellemes tapasztalat.
2015. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezekkel nekem is jó a tapasztalatom szerencsére , köszi :)
2015. jún. 9. 10:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem egyszer fordult már elő, hogy nem fizettem ki a postaköltséget, mert nem teljesítették a garantált határidőt.

Ha garantálnak valamit, és fizetek is érte, akkor azt nem jókedvemből csinálom. Azért fizetek, hogy elhozzák, és időben hozzák el. Ha ez nem valósul meg, akkor így jártak. Rendezzék le a főnökükkel.

2015. jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
erre még nem gondoltam..erre mi volt a reakció amikor nem fizetted ki ? nem volt következmény utána?
2015. jún. 9. 10:30
 6/6 Linnax válasza:
Igaz, már sok idő telt el a kérdés óta, de a két dícsért: GLS és MPL tartja a színvonalat! Elég sokszor rendelek, őket szeretem a legjobban. Pillanatnyilag a DPD-vel van vitám, pontosabban csak lenne, de egyelőre még válaszra sem méltattak. Óvatosan velük, mert nagyon összezagyválnak mindent, nem tudja a jobb kéz, hogy mit csinál a bal! Ráadásul nem működik a csomagkövető rendszerük, így csak e-mailben tudtam értekezni velük, de arra meg nem feleltek, csak a gépi ígéret jött eddig, pedig erősen közeledik a karácsony!
2016. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!