Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bináris és igazi opcióról mik...

Elektromann kérdése:

Bináris és igazi opcióról mik a vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egyik oldalon belefutottam egy Bináris opciós reklámba. Már régebben is gondolkodtam rajta, hogy kipróbálnék valami tőzsdézéssel kapcsolatos dolgot. Szoktam lottózni, és azon gondolkodok, hogy az árak változásának megtippelésében sokkal nagyobb esélyem van pénzt nyerni, mint az 5 szám eltalálásában.


Mivel még sosem foglalkoztam ilyesmivel, ezért gondoltam, előbb kikérem a véleményeteket, mit tudtok ezekről a dolgokról.


Mik a tapasztalataitok, véleményetek ezekről az opciókról?

Én, mint magánszemély is megpróbálkozhatom vele? - Mik a részvételi feltételek?

Szerintetek érdemes egyáltalán ilyesmivel megpróbálkozni? - Ha igen, tudtok javasolni honlapot?



2015. máj. 24. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

"az árak változásának megtippelésében sokkal nagyobb esélyem van pénzt nyerni, mint az 5 szám eltalálásában"


ezt mire alapozod? megérzés vagy levezetted matematikailag?

2015. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát így megérzésre szerintem is nagyobb esélyed van...

Lottónál az 5 találatosra 1 a 40millióhoz az esély asszem...


Viszont vedd figyelembe, hogy lottónál 1 szelvény ára 250 Ft, erre 1 a 40 millióhoz eséllyel nyerhetsz milliárdokat, tőzsdén 250 Ft-tal nem "játszhatsz"...


Ott százezreket vagy milliókat kell betenned ahhoz, hogy elérj évi ~10-15% hozamot.


Így szerintem már mindjárt más a leányzó fekvése.

2015. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó azt se tudja miről beszél,Bináris opció lényege hogy nem veszed semmit és nem is tőzsdézel.

Első kérdés az hogy ez mért éri meg a honlap üzemeltetőjének,nos azért mert ha nyersz akkor 10-20% az övé,tehát te 100$-árt nyertél akkor 20$ az övé belőle,tehát te 80$-árt nyertél.

Szóval az ilyen oldalaknak akkor van haszna ha nyersz,ezért is szokták a kezdőket videókkal elárasztani sőt sokszor hívnak is hogy segítsenek,bár angolul szóval sokra nem mész de legalább próbálkoznak :D

Szóval ez nem Forex itt nem veszed meg ténylegesen csak az opciót hogy merre megy a piac.

Viszont a piac mindig hirtelen változik,sokszor elég valami katasztrófa és egyből esik is minden abból az országból,tehát hiradót jó nézni.

Egy próbát megér,én 1-2 hónap múlva vágok bele,a lényege csak az hogy higgadt legyél,ha elveszted a pénzt akkor sok ember hirtelen vissza akarja nyerni ezért kétszer annyit felrak ugyan arra,ez nem működik higgadság kell,néha veszíthetsz az elején de aztán belejösz.

Csak olyan pénzt használj ami nem hiányszik,tehát az utolsó kis pénzed ne rakd fel,akkor inkább gyűjtsél és ha nem hiányszik akkor.

2015. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!