Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnék dolgozni nappali...

Tudnék dolgozni nappali tagozatos középiskolás tanulóként?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy tudnék e iskola mellett dolgozni. Jelenleg tanulok középiskolában és kellene egy kis pénz. A nyárral nincsen gond de szeptembertől hogyan tudnék iskola mellett is dolgozni?

2015. jún. 9. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Éjszaka. Persze ha bírod azt iskola mellett.
2015. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

NAGYON nehezen.


Nyelvvizsga,diploma,szakma,gyakorlat,kocsi nélkül,18 év alattiként...esetleg,ha csinos,ápolt bevállalós lány vagy.

2015. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

19F

Hát pl a Lidl és a Tesco a lakhelyemen van, csak hogy nekem suliból 2:17-kor indul vonat ami 3:20-ra van bent.

A Tesco a város másik végén van viszont a Lidl kb 500 méterre. Csak nem tudom hogy vesznek e fel úgy embereket hogy 5 órába van mert csak 9-ig van nyitva.

2015. jún. 9. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Diákmunka?
2015. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 16 éves koromtól dolgoztam, 19 éves (végzős) évemben pedig már saját cégem volt szóval jogilag az ég világon semmi akadálya. Kérdés, hogy mit szeretnél csinálni. Nappali tagozatos tanulóként ráadásul járulékmentesen vállalkozhatsz, így könnyedén elmehetsz dolgozni pl. pénzügyi, vagy biztosítás közvetítő cégekhez, ahol még a munkaidő is rugalmas.
2015. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, diákmunka :)

Kedves utolsó (5/5) válaszoló. Milyen biztosítási, pénzügyi cégekre gondolsz? Hogyan lehetséges ez nappali tagozat mellett? Válaszodat előre is köszönöm.

2015. jún. 9. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!