Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék kisebb gyerekeknek...

Szeretnék kisebb gyerekeknek (6-10 éveseknek) foglalkozást tartani. Milyen programokat csináljak nekik? Ha vannak jó ötleteitek amik lekötik ezt a korosztályt írkatok légyszi! Köszi, Szandra,14/L

Figyelt kérdés
Bocsi ha a kérdést rossz kategóriába írtam!
2015. jún. 19. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Rajzolás, mesélés, gyurmázás :)
2015. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi😘
2015. jún. 19. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez neked tilos!!! Szakirányú felsőfokú végzettség (diploma) kell hozzá. És szinte még te is gyerek vagy. 14 évesen törvényileg semmilyen munkát nem vállalhatsz.
2015. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Huh, hát nagy törvénytelenséget fog elkövetni, börtönbe kell zárni. Valószínűleg több száz gyerekkel fog foglalkozni és elveszi a munkát a szakképzett ovónőktől, máglyára vele azonnal!


Most őszintén...szerinted ez reális? Mi a baj azzal ha tart 3-5 esetleg 10 gyereknek hetente egy foglalkozást egy 14 éves lány?


Ne légy már ennyire beszűkült agyú...

2015. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4/4 köszi

Amúgy ezt én sem értem. Egyrészt van már ennyi felelősség tudatom. Másrészt pedig itt falun sok szülő nem tud mit kezdeni ekkora gyerekekkel. Óvoda úgysincs ilyenkor!

2015. jún. 23. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!