Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb Tippmix...

Melyik a legjobb Tippmix tippeket adó oldal?

Figyelt kérdés
Hány forintért kell játszanom, és mennyi meccset kell tennem ahhoz, hogy 15-20 ezer forint közötti összeget nyerjek? Direkt emeltem ki ezt az összeget, mert ennyire lenne szükségem. Soha nem játszottam fogadáson, és nem is fogok, csak egyszer, kétszer. (Igen, tudom, hogy így kezdődik a függőség, de már próbáltam más szerencsejátékot, és nem tett azzá, hiába nyertem már.)

2015. jún. 20. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
És mennyiből akarsz ennyit nyerni? Mert ilyen 2-500 forintból ezt el is felejtheted. Tuti tipp meg nem létezik, még a biztos is elmehet.
2015. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én pár napja töltöttem le ezt az android alkalmazást, egy barátom ajánlotta. 1270 be került, azt hittem az elején,hogy sok érte,de ma is nyertem 6000-et tisztán,meg mindennap,amióta letöltöttem,szóval rohadtul megérte! :D

[link]

2015. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy hogy tippelsz. Egy kétszázasból is lehet csinálni milliókat, meg milliókból is egy kétszázast. ;-)

De egy valamit ne felejts el: ez egy játék.

2015. júl. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!