Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán inaktiváltak önlicit...

Vaterán inaktiváltak önlicit miatt, meddig fog tartani a tiltás?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A te esetedben remélem sokáig.
2015. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és ezt mégis hogyan hoztad össze? :D
2015. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de mi ez a hülyeség? Ha nem valami tréfa ez, vagy félreértés, akkor remélem végleges.

Egy 5 forintos pénzérmét is feltehetsz ezer forintért.

Ha túl alacsonyra szabtad az árat, akkor van korrekt megoldás is. Az egyik az, hogy oda adod annyiért, amennyiért viszik. A másik, hogy még licitálás előtt módosítod a termék árát, vagy törlöd egészen.

2015. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilván arról van szó, hogy feltette licitre de túl kevésnek ítélte a licitösszeget és egy másik regről licitált - de annyi esze már nem volt, hogy ezt mondjuk egy másik netről és eszközről tegye...


Csak tudnám minek tesz fel valaki licitre valamit akkor...

2015. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azonos ip címről a család más tagja licitált 1 aukciómra. Ezért kaptam ezt a bejelentkezéskor: "Tájékoztatjuk, hogy felhasználóneve korlátozás alá került a Vatera piacterén érvényes Általános Felhasználási Feltételek alapján."

Ezt fel fogják oldani, vagy nem?

2015. jún. 25. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztosan nem fogják, olvasd el a szerződéses feltételeket.
2015. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Azonos ip címről a család más tagja licitált 1 aukciómra. "


aha :DDDDDDDDDD

2015. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is kaptam kitiltást önlicit miatt még amikor kezdő vaterás voltam. Pár év után írtam nekik, hogy örülnék, ha végre újra használhatnám az oldalt. Egy hiba miatt ne tiltsanak már ki örökre. Aktíválták a felhasználónevem. Azóta nem próbálkoztam önlicittel, de nem is indítok 1Ft-ról semmit
2015. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!