Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek gyorsan pénzt?

Hogyan szerezzek gyorsan pénzt?

Figyelt kérdés

kellene nekem 15.000 Ft.

Apukám azt mondta hogy ha befizetem neki a tartozást a T-mobil-nál akkor kihoz nekem egy jó telefont. 26.000 Ft tartozás van de van 11.000 Ft-om. kellene még 15.000 Ft.

Még csak 13 éves leszek és most leszek hetedikes. Dolgozni nem mehetek. kölcsönkérni sem tudok senkitől. zsebpénzt nem adnak. Eladással már próbálkoztam régebben is de nem jött pénz. és nem sok dolog van amit eladhatnák. De nekem nagyon kell egy telefon!

Mit tegyek??

Sértő kommentet nem kérek!



2015. jún. 25. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
lophatsz, koldulhatsz... asszem, a lehetőségeid el is fogytak. milyen választ vársz?
2015. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kértem!!! Ha vki nem tud semmi normálisat akkor ne írjon! Nem vagyok bűnöző.
2015. jún. 25. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de nem biztos hogy apukád komolyan gondolta. Lehet csak azért mondta, hogy lásd nem tellik telefonra, hisz tartozásunk van.
2015. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az sem biztos, hogy a T-Mobile így adna telefont.
2015. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs normális válasz. Van az úgy, hogy valamit nem kapsz meg, amire vágysz.
2015. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De megoldódott a probléma. Kaptam Telefont.
2015. júl. 25. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!