Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibol es hogyan tudom...

Mennyibol es hogyan tudom legkonnyebben fentartani magam?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 14:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
de azert annyira nem fos hogy ramomoljon?
2015. jún. 29. 16:28
 12/18 anonim ***** válasza:
De.
2015. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
es egy lakhato haz? kaja nem lenyeg azon lehet sporolni
2015. jún. 29. 16:33
 14/18 anonim ***** válasza:
59%
Te hány éves vagy, és mi a végzettséged? Nagyon butának tűnsz, nem akarlak megsérteni... De látom, hogy használod az internetet. Nagyon sok albérletkereső oldal van, ahol meg lehet nézni a lakásokat/házakat, árakkal, képekkel. Miért nem keresgélsz?
2015. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
mert nekem mind1 hol lakok csak ne legyen tul draga es emberi korulmenyek kozott tudjak elni es most magyarorszagnak az osszes varosat vegignezegetni hogy hol olcsobb ugyan az az tobb nap lenne raadasul nem tudok gephez jutni a netem pedig eszmeletlen lassu es van hogy 2 percig tolt egy oldal majd ujra kell toltsem mert csak egy ures vagy felig betoltott oldal jon be igy konnyebb itt megkerdezni es hogy kinek mi a tapasztalata
2015. jún. 29. 16:44
 16/18 A kérdező kommentje:
egyebkent te sem lehetsz tul idos mert ez az en mindenkinek megmondom a tutit meg mindenki hulye csak en vagyok helikopter nem epp azt tukrozi hogy megdongetted mar a harmincat
2015. jún. 29. 16:49
 17/18 anonim ***** válasza:
Tehát akkor más nézzen át neked több száz hirdetést? Egy élhető normális lakás Budapesten 55ezertől kezdődik. Egy szoba 40ezertől. A rezsi pedig szoba esetén, 15-20, lakás esetén 20-40. Ilyenkor itt egy kb 25-35 négyzetméteres egyszobás lakásról beszélünk. Ezesetben kiszámolhatod, hogy minimum havi 90-120ezer Forintra van szükséged havonta ahhoz, hogy normálisan élj, emberi körülmények között, és nem egy putriban, párizsis zsömlét majszolva.
2015. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy mas -.-. Gondolom ezt az oldalt nem 4-5 ember latogatja igy az orszag minden pontjarol megtudhatom, hogy mi a helyzet ott. Egyebkent parizsis zsomle majszolgatasrol az a velemenyem hogy nem baj ha csak az marad inkabb a lakassal kapcsolatba vannak igenyeim, hogy ne omoljon ram, ne azzon be es ne potyogjon a falrol a festek es az ajto se olyan legyen hogyha kicsit erosebben megyek neki ne kelljen tobbe kinyitni.
2015. jún. 29. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!