Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek pénzt egy Xbox...

Hogy szerezzek pénzt egy Xbox 360-ra 11 évesen?

Figyelt kérdés

Jól tanulok de szüleim és rokonaim így se adnak pénzt.

És a szomszédunk meg hiába segítek egész nap nem kapok pénzt

D: A válaszokat előre is köszönöm :D



2015. júl. 5. 00:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
11 évesen csak a szüleidtől tudsz pénzt kérni.
2015. júl. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
azért nem egy nagy tétel, szerintem ki lehet egyezni, hogy karácsonyra kapj egyet
2015. júl. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11 évesen éjjel aludj inkább.
2015. júl. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg velük valamilyen alkut kötni.

Például azt mondod, hogy jól tanulsz, de kijavítod azt is ami nem megy, és ha bizonyítottál akkor megkapod, esetleg otthon vállalsz valamilyen feladatot amit eddig nem neked kellett csinálni, tehát a jelenlegi alaphoz képest hoznál te valami pluszt.


Persze ehhez nem árt tudni, hogy a szüleid megengedhetik e maguknak az xbox megvásárlását, másrészt nem fogod azonnal megkapni, de ha munkát találnál azzal sem lenne rögtön xboxod, diákmunkából hónapokig spórolhatnál rá.

2015. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen tudtam diákmunkából össze rakni egy 360 árát annó.
2015. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

11 évesen nem kicsik az igényeid.

Több ismerősöm is a fizetéséből vette 20+ évesen!

2015. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"azért nem egy nagy tétel, szerintem ki lehet egyezni, hogy karácsonyra kapj egyet"


Felétek lehet, de én örültem ha egyáltalán valamit kaptam karácsonyra, olyan szarba voltunk anyagilag általában.

2015. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

:DDDD

2015. júl. 5. 17:13
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

7#


ez a szüleid hibája... hogy valakiknek ne legyen évi 30 ezre ilyen célra? na menjünk már az fejenként 15 ezer, karácsonyig annak a pénznek a negyede amit egy átlagos felnőtt elbagózik

2015. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel édesapám foglalkozása eléggé évszakfüggő, így télen volt a legkevesebb munkája. Így karácsony tájékára voltunk általában a legnagyobb szarba. Szívás de ez van...
2015. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!