Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akkor, ha az Unicrt. Bankban,...

Oszkár hagyó kérdése:

Akkor, ha az Unicrt. Bankban, pénztári befizetéssel USD-t teszek be egy másik bank USD-alapú kártyájához kapcsolt PayPal-számlámra, a PP költséget számol fel a PP számlán, mintha 1 másik személy küldött volna pénzt a részemre?

Figyelt kérdés
Mo.-on az Uni vezeti a PayPal számláit.

2015. júl. 6. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon valóban az unicredit vezeti a paypal számláját, de csak a saját bankszámládról kezdeményezett belföldi forint átutalással lehet igy paypal számlát feltölteni.
2015. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az elméleted több sebből vérzik, mint az első is mondta.
2015. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eleg ossze-vissza fogalmaztad meg, mar bocsi


Ha van neked Paypalod annak az egyenleget 2fele keppen lehet feltolteni:


1. BARKI, akinek megadod a Paypalhoz tartozo email cimed, tud neked penzt kuldeni Paypalon keresztul, ami azonnal a Paypal egyenlegeden fog megjelenni. Mindegy milyen penzt kuldenek, neked forint fog megjelenni


2. CSAKIS TE

2015. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, rosszat nyomtam


szoval CSAKIS TE tudod az Unicredites befizetest megcsinalni es CSAK magadnak


Ha te masnak akarsz penzt kuldeni, akkor elkered az illeto Paypal emailcimet es a te Paypalodon keresztul kuldesz neki penzt


Igen a Paypal le fog vonni, de mire? Mit akarsz elerni? Mi a cel? Ha tisztazod, hogy mit szeretnel talan jobban tudunk segiteni.

2015. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A cél: leggyorsabban, a legkisebb költséggel feltölteni a PP számlát.

USD-s számlás Visa kártyát akarok hozzárendelni a PP-hez (ha lehetséges, hallottam olyat, hogy csak a HUF-ost engedi).

Bankokban a közvetlen befizetés díjtalan és azonnal rákerül a pénz. Ezt a módszert szeretném az Unis PP számlára adaptálni.

2015. júl. 8. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:

A cél: leggyorsabban, a legkisebb költséggel feltölteni a PP számlát. Akkor tovabb kutakodok. Mi a cel? Miert akarod feltolteni? Azert hogy online vasarolj es a Paypallal fizess? Mert akkor FELESLEGES.


Azert hogy a Paypalrol penzt kuldj ismerosnek/rokonnak? Mert akkor igenis jobban jarsz, ha elobb feltoltod az egyenleget es az egyenlegbol kuldod a penzt. Amikor en kuldok Paypalon keresztul penzt valakinek, ha a kartyarol veszi le a penzt a Paypal, azert 6-7%ot szamol fel. Ha Paypal egyenlegbol kuldom a penzt az csak 0.5-1%-ba kerul.



USD-s számlás Visa kártyát akarok hozzárendelni a PP-hez (ha lehetséges, hallottam olyat, hogy csak a HUF-ost engedi). Ugyerted magyar banknal van egy deviza szamlad (USD-s) es az ahhoz tartozo kartyat akarod hozzarendelni? Ilyenrol meg nem hallottam de ird meg ha sikerul. Azt tudom hogy csak olyan bankszamlat/bankkartyat lehet a Paypalodhoz rendelni, ami az orszagodon beluli banknal van (pl. Mo-n laksz es szlovak bank kartyajat nem engedi) de hogy a penznem szamit-e vagy sem arra en is kivi vagyok.


Bankokban a közvetlen befizetés díjtalan és azonnal rákerül a pénz. Ezt a módszert szeretném az Unis PP számlára adaptálni. Bemesz az Unicredithez es befizeted a penzt a Paypal szamladra, igen ez azonnali es dijtalan, de csakis te, vagyis a Paypal tulajdonos tudja ezt megtenni.


Ha nincs a kozeledben Unicredit bankfiok, a sajat bankodban is intezheted, ennek viszont lesz nemi koltsege de ha telefonon intezed az olcsobb mint szemelyesen.

2015. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!