Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnám eladni az aranyláncom?

Hol tudnám eladni az aranyláncom?

Figyelt kérdés
Teljesen új, de én nem hordok aranyat, így elvittem egy becsüshöz, aki jó nagy összeget mondott, mennyit érne újonnan, de ő csak a töredékéért tudná anyagáron bevenni, még akkor is, ha levásárolom. Hogy szokták az lyet csinálni? Neten, licites oldalon eddig senkit sem érdekel...
2008. szept. 4. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos várni kell, ha tényleg viszonylag jó árat akarsz érte kapni. Zaciban tényleg töredékáron veszik csak be (gondolom annyira nem éri meg neked sem). Szerintem neten előbb-utóbb el fog menni (persze csak a becsüs által mondott érték 70, max 90%-áért). De lehet, hogy csak karácsony körül fog elkelni (vagy utána). Szerintem ha nem sürgős az eladás (pénzhiány stb), akkor inkább csak várj türelemmel, és hagyd fenn a vaterán vagy a tesz-veszen. Valaki csak ráharap.
2008. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!