Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezt lemondani?

Hogy tudnám ezt lemondani?

Figyelt kérdés
Ballagásomra kaptam új mobilt új telefonszámmal. És azóta folyamatosan kapom az sms értesítést arról, hogy valakinek megjönnek az utalásai, vagy pénzt vesz fel stb... A szám előző gazdája nem mondta le a szolgáltatást? Én valahogy le tudnám mondani? Mert nagyon idegesít, meg valószínűleg az én telefonszámlámat gyarapítja...
2011. okt. 6. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem hívod fel a mobilszolgáltatódat? Biztos, hogy le tudnád mondani, csak beszélni kéne velük!
2011. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A bankot is felhívhatnád

A számládat nem gyarapítja,az SMS szolgáltatást a bankszámlára terhelik.Akkor fizetnél érte,ha külföldön vagy.

2011. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha új telefonszámot kaptál, akkor csak az képzelhető el, hogy a bankban elírták a telefonszámot, amikor vki megrendelte a szolgáltatást vagy rossz telefonszámot adott meg. Ha jól emlékszem, akkor egy telefonszámot legalább 4 évig pihentetni kell, mielőtt kiadják másnak.

Ha használtan kaptad a telefonszámot, akkor nem ártana értesíteni az illetőt, akitől kaptad.

De mindenféleképpen értesítsed a bankot a bakiról.

2011. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem egy banktól kapom az smseket, a mobilszolgáltatóval valószínű jobban járnék. De ott nem fognak a bankhoz irányítani, hogy ez nem az ő jogkörük?
2011. okt. 6. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:

A bankkal kell kommunikálnod, akié volt a szám, az nem a mobilszolgáltatótól kérte, hogy küldjenek sms-t, hanem a banktól.

Ha több banktól jönnek az sms-ek, akkor több bankba kell menni.

2011. okt. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!