Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ingyen hozta ki a futár a...

Ingyen hozta ki a futár a 4000ft-os csomagot, viszont nem megfelelő tartalommal. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet a következő:

Rendeltem egy hordozható akkumulátort, szállítási költséggel összesen 4000ft lett a végösszeg, utánvétellel kértem. Ki is hozták tegnap, viszont a futár (GLS) nem kért érte pénzt (???)!


Ez mind szép és jó lenne, viszont az akku valószínűleg nem működik, ugyanis egy napja folyamatosan töltöm, de még mindig pirosan világít, és ha kihúzom nem kapcsol be.


Ilyenkor mit csináljak? Ha szólok nekik, akkor nem biztos, hogy cserélni fogják, viszont a pénzt biztosan be fogják hajtani. Ha nem szólok, akkor lesz egy szar akkum ingyen, bár ki tudja mikor kopogtatnak a 4000-ért az ajtómon.



2015. júl. 17. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek nyugodtan aludni, rettegés nélkül, így én biztosan felhívnám őket és elmondanám az esetet. Tudom, konzervatív vagyok, manapság nem divat becsületesnek lenni, úgyhogy indulhat a lehúzás! :D
2015. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
anélkül is be fogják hajtani jó eséllyel. Mindenesetre örömmel látom, hogy a karma működik :)
2015. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez nem karma, Kamumail, ez pech ;)

Semmi rosszat nem tettem, nem az én hibámból nem kért pénzt a futár.

2015. júl. 17. 11:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm, ment a zöld pacsi :)
2015. júl. 17. 11:39
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Megkötötted a szerződést az eladóval arról, hogy az áru átvételekor te készpénzben egyenlíted ki a számla értékét. Ez független attól, hogy a futár kérte e vagy sem. Te a szerződést nem teljesítetted. Tartozol.


Majd lehet, hogy fog jönni egy levél a behajtótól pár hét/hónap múlva.


Noh mind1, ez a te dolgod lesz.

2015. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Behajtótól? Ajjajjaj :'D Előbb azért szerintem felhívnának..
2015. júl. 17. 11:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul még számlát is küldtek...
2015. júl. 17. 11:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Péntek van, ergó fogod magad és mint egy életképes, felnőtt ember, odatelefonálsz.
2015. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még ha kint lenne az oldalon a telefonszámuk ;)
2015. júl. 17. 15:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor email. Ennyire ne legyél töketlen.
2015. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!