Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha kapom a FHT és közmunkára...

Ha kapom a FHT és közmunkára küldenek akkor ott hány napot kell ledolgoznom, hogy utána felmondok és újra kapjam a FHT?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem fogadod el a felajánlott munkát, vagy otthagyod, akkor én 2 évet tudok, hogy addig nem kaphatsz ilyen támogatást.
2015. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Közmunkán nem mondhatsz fel, különben bukod.


Ezen kívül az adott időszakra meg kell legyen akárhány ledolgozott napod, ami csak közmunkából nem lesz meg.


Szóval szívás.

2015. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Elképesztő hogy mennyire nem szeretnek az emberek dolgozni.
2015. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sándor G ***** válasza:
100%

Micsoda hülye kérdés ez?

Nem érdemes otthagyni, mert akkor semmit nem fogsz kapni, de ha közös megeggyezéssel mégy el, akkor se közvetítenek ki,másik közmunkára, a munkaügyön,

pl.nekem 2016, febr.18.ig van szerződésem a vízügynél, közmunkaprogramban vagyok, dolgozni kell a 40fok kánikulában, is, cserjézés kaszálás, =ördögi kör.

Kivéve akkor érdemes felmondani, ha van a közelben egy tuti melohely, ahová fel is vesznek, és legalább a min.bért megadják...

2015. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

El kell, hogy keserítselek! :-)

A pénzért dolgozni is kell!

2015. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne mondj fel!


3. válaszoló!


Reméljük Te és a családtagjaid is köz(rabszolga)munkán fognak megrohadni! Majd akkor megtudod, hogy milyen!

2015. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

valami undorító ahogy beszéltek szegény kérdezőről..

2diplomával engem is közmunkára küldtek, utcát seperni..

eddig ilyen nagyszerű ajánlatokat kaptam:

-kukaürítés, szemétválogatás

-mosodában szaros lepedő sikálás


mindegyiken megjelentem elmentem, ott voltam.

azt mondták törékeny nőnek nézek ki , nemtudnak alkalmazni vagyis NEM AZ ÉN HIBÁM!


másik ami normális volt: hivatalsegéd.

elfogadtam volna, még közmunkás bérért is inkább minthogy ne legyen munkám, 40et hívtak oda, 5fehér volt, természetesen a kisebbséget alkalmazták mert ők hátrányos helyzetűek..


most az utcaseprest nem fogadtam el , ezért kizártak...

2015. nov. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!



Nem kellett volna lemondani. (Főleg most amikor hamarosan elfogadják a tv. módosítást arról, hogy felsőfokú végzettséggel nem küldhetnek ki köz(rabszolga)munkára szemetet szedni.) Lobbiznod kellett volna, hogy ne utcát seperni küldjenek ki.

2015. nov. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!