Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lesz ha nem fizetem ki a...

Ucihachan kérdése:

Mi lesz ha nem fizetem ki a megnyert licitemet ebayen? Ha negatív kommentet kapok akkor visszaírhatok neki egy indokot, hogy miért is nem fizetem ki? (Szerintem pofátlanság amit csinált)

Figyelt kérdés
Nekem épp most volt olyan, hogy licitáltam egy kb ember nagyságú plüssre. Nem volt drága mert olyan 2 dollárra jött ki a végeredmény. A licit lezárása előtt még átfutottam az egész hozzátartozó szöveget a lap alján, ahol megláttam, hogy a plüss elvileg csak 10cm nagyságú. Írtam az eladónak, hogy most mi van itt. Nem válaszolt időben így ki kéne fizetnem de nem akarom mert ez átverés volt. A lap tetején végig írta, hogy kb.1,5m magas meg ilyenek es csak annyival magyarazta, hogy fényhatások miatt tűnik olyan nagynak a képen. Pfff. Persze. :-P Na igen. Most nem tudom, hogy mi legyen. Szerintetek?

2015. júl. 21. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Link?
2015. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megtévesztő termékleírás vagy félreértettél valamit?
2015. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megtévesztő leírás. Annyit én irtam el véletlenül, hogy 10 cm helyett 20 cm, de ez semmin nem valtoztat. Csak annyi kéne, hogy most mi lesz ha nem veszem meg?
2015. júl. 21. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

mindenkeppen irj az eladonak, hgoy nem kered

ha pofatlanul lelepsz akkor jogosan ad negativot

ha irsz neki, hogy akarmi okbol kifolyolag megse kered, meghalt a cicad, munkanelkuli lettel, felre olvastad a leirast, stb, akkor megerto lesz. nem tud mit tenni.

de ha szo nelkul hagyod, akkor en is adnek a helyeben negativot

2015. júl. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!