Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tegyük fel hogy, Tippmixpro-n...

Csigusz99 kérdése:

Tegyük fel hogy, Tippmixpro-n tetemes összegeket nyerek. Van ennek valami jogi következménye?

Figyelt kérdés
Példaul egy hónapban naponta felteszek 30000 Ft-ot alacsonyony mondjuk 1,4-es odds-al. És ha minden nap sikeres lenne vonna e magaután valamit ha én ezt ki akarnám fizetettni.

2015. júl. 22. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
en ugytudom hogy a netes szerencsejátékok adómentesek. feltéve ha betartod a szabálzatot. életkor stb
2015. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tippmixpro-n nem, de más oldalakon kizárnak ilyenkor a túl nagy haszon miatt.

Ezért jó, hogy magyar oldal.

Amúgy 99-es vagy? Csak mert akkor gondolom nem a saját számládról játszol, ami ugye elvileg meg tilos.

Persze engem ez nem érdekel, mert drukkolok neked, csak ha tényleg 16 vagy, akkor figyelj arra, hogy ha túl sok kifizetést igényelsz, akkor beszéld meg otthon, hogy legyen alibi, hogy apukád játszik helyetted például.

2015. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
94-es vagyok szóval ezzel nincs probléma :D
2015. aug. 7. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!