Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyedül élek, és hónap végéig...

Egyedül élek, és hónap végéig 12 ezer ft van a számlámon. Nagyon ciki lenne, ha abból elmennék kaszinózni, hátha nyerek valamit és ott legalább kaját is adnak?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,napi 1000-ftal elmegyek kaszinózni,hátha nyerek.De lényegében a kaja és pia miatt megyek,mert adnak ingyen melegszednvicsez,annyi amennyi jólesik és ingyen üditőt is.Arra gondoltam eljátszogatok napi 1000 f-tal,hátha így nyerek is valamit és a kajám is meglesz így.Vagy úgy csinálok mintha játszanék,közbe csak elmaszatolok ott 1000 ft-al.
2015. febr. 18. 16:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*melegszendvicset
2015. febr. 18. 16:51
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elveszted azt a napi ezrest is, és akkor mit csinálsz? Ha mondjuk az ezresed elmegy 5 perc alatt, akkor nem tudsz ottmaradni enni ameddig jólesik.
2015. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
És ha nem nyersz? Akkor minden nap kidobsz egy ezrest a semmire? X hét után meg függője leszel és tízezreket fogsz naponta kidobni az ablakon?
2015. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Honnan veszed, hogy adnak ingyen kaját? Már itt el vagy tévedve.

Egyébként az 1.000,- Ft-ból inkább enni vennél, és ne ilyen hülyeségeket törd a fejedet.

Aki nem tud nagy téttel játszani, az csak bukik az ilyesmin. Ki van ez találva. Nem kispályásoknak való a kaszinózás.

2015. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Írtam hogy csak a kaja miatt megyek.Így azt megtudom spórolni,úgy csinálok mintha játszanék.Megteszem pl elektromos ruletten a téteket,amikor elkezdene pörgetni,akkor törlöm,így úgy tűnik mintha játszanék.Pl mondjuk 10 kör alatt 2 kört játszanék meg,és mondjuk minimális összeget tennék fel.Pl 50 ft-ot,annyi a minimum tét.10 kör az kb 20 perc,így el lennék ott 2-3 órát,és még talán nem is buknék.
2015. febr. 18. 16:59
 6/11 anonim válasza:
93%
Ha korlátlan ingyen kaja pia lenne a kaszinókban akkor az összes csóringer odajárna enni! Ezt te sem hiheted el! De ha mégis van ilyen akkor csak menj,lakj jól és legyen szerencséd is!:)
2015. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
XDDDDDDDDDD Ekkora méretes hülyeséget én még életemben nem olvastam! Ezzel már csak a "lehetek terhes?" vetekszik!
2015. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 16:57


Régebben voltam,a kaszinóba ami it a városba van.Nem én játszottam egy hvaerom,elég sok pénzt nyer mindig.De nem az a lényeg,a lényeg az,hogy ott voltunk kb 1.5 órát,az idő alatt vagy megittam vagy 1liter narancslevet és kb 2-3 melegszendvicset megettem.Végül a haverom 100 euróból csinált vagy 300 eurot.

2015. febr. 18. 17:01
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Fájdalmasan buta vagy, szerintem inkább vigyázz a pénzedre, mert esélyed sincs. :D

Úgy ki fognak vágni, hogy csak leshetsz majd. :D

2015. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes, hogy minden nap felbukkan itt néhány önjelölt világmegváltó, hatalmasnak hitt ötletével, és az helyett,hogy csinálná inkább velünk próbálja lenyeletni a méteres baromságot! Miért?
2015. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!