Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek gyorsabb lehetek...

Szerintetek gyorsabb lehetek mint a fogadóiroda élő fogadásnál ha kint vagyok a meccsen?

Figyelt kérdés
Pl 0:0-nál lesz egy gól még az első félidőben és a gól után egyből fogadok arra hogy az első félidőben a gólok száma több lesz mint 0,5. Ha elfogadják akkor tuti nyerő lenne, amúgy meg ha lassabb vagyok mint az iroda akkor sem bukok. Amúgy telefonról ez szerintem simán működhetne mert én is telefonról fogadok a pinnacle-nél (mobilos felület és reklámok nincsenek)és egy kb 7-8 kb/sec-es nettel egy 1-2 mp alatt tudok fogadni.

2015. júl. 24. 14:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

egyébként gondolod, ha ez lehetséges lenne, akkor neked jutott volna eszedbe, és még senki nem épített volna rá egy pár ezer hostból álló szerver farmot, ami tízezrével fogadna neki abban az 1-2 secben? :)



Használd már azt a részt ami a két füled között van!

2015. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jah, és a legtöbb fogadó irodánál mellesleg a meccs utolsó pár percében már nem is lehet fogadni pont ezért :P
2015. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszönöm a válaszokat
2015. júl. 26. 15:55
 14/16 anonim ***** válasza:
Élő fogadásnál mindig van némi késleltetés. Ami pár másodperccel több, mint a fogadóiroda reakcióideje. Pont ezért.
2015. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 lassgab válasza:
100%
Velem történt még évekkel ezelőtt egy szerencsés dolog. A Sport1 adott egy spanyol bajnokit, és én épp a fogadóoldalon nézegettem, mit lehetne fogadni. Egyszer csak a riporter bemondta, hogy XY játékos cserét kér. Volt egy olyan opció, hogy XY lő/nem lő gólt. Gyorsan megtettem, hogy nem lő. Kb. 2 perc múlva az edző le is cserélte a játékost, és utána hátra dőlhettem. :)
2015. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Na ez nem is hülyeség csak az én fogadóirodámnál nincs ilyen lehetőség, meg amúgy elég sok meccset kellene végig nézni ahhoz, hogy egy egy ilyen alkalmat el lehessen csípni. Mondjuk akinek van rá ideje annak simán megérheti sztem.
2015. nov. 30. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!