Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MŰISZ iskolaszövetkezet most...

MŰISZ iskolaszövetkezet most mit akar?

Figyelt kérdés
Bementem,hogy szeretnék munkát vállalni azt mondták mennyek haza jelentkezek egy konkrét állásra és majd behivnak.Hazamentem regisztráltam az oldalon jelentkeztem az állásra és most 3 nappja semmi.Ez most azt jelenti,hogy mégse aktuális az állás vagy csak simán levagyok sz@rva?

2015. aug. 3. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti nem te vagy az egyetlen, és nem hívnak mindenkit fel. Magyarul le vagy szarva, igen. Próbálkozz tovább, sok helyen és majd lesz valami.
2015. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem sem hívtak, pedig már akkor jelentkeztem mikor kikerült az állás.
2015. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Plusz írtam is nekik hogy ezzel akkor most mi van, nem akarok potyára várni, de arra se válaszoltak :D
2015. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!