Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha jelentkeztem egy céghez...

Ha jelentkeztem egy céghez dolgozni, és felvettek, de meggondoltam magam, akkor hogyan tudom kedvesen visszautasítani?

Figyelt kérdés

Az állásinterjún is már úgy köszöntek el, hogy várják a közös munkát, remélik, hamarosan együtt dolgozunk, stb. Meg több szempontból is nagyon rendesek, korrektek voltak, igazából tudom, hogy butaság, de bűntudatom van, amiért visszautasítom az állást.


Hogyan mondhatnám meg kedvesen, hogy nem vállalom?

Ti hogyan szoktátok visszautasítani az állásokat?


Köszönöm előre is a segítséget!


2015. aug. 3. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod lemondani?

Amúgy meg egyszerűen közlöd, hogy kaptál egy jobb ajánlatot, köszönöd a lehetőséget, de most a másikat választod.

2015. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A családom és a barátaim lebeszéltek, és én is rájöttem, hogy azért van néhány buktató a dologban.

És a fizetés sem fix, hanem teljesítményfüggő (ahány ügyféllel foglalkozom).


Egyébként köszönöm a választ!

2015. aug. 3. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Jaj csak nem valami szar online tőzsdés vagy értékesítő munkára szerveztek be? :S
2015. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kedvesen=> Holnaptól nem jövök dolgozni.

Kedvesen=> Elnézést, de úgy döntöttem, hogy holnaptól nem jövök dolgozni.

Határozottan és kedvesen=> Elnézést, de úgy döntöttem, hogy holnaptól nem jövök dolgozni. Keressetek másik balekot erre a munkára.

Bizonytalanul=> Hát ő nem jövök a munkába mert hát ő lebeszéltek a szüleim, és a barátaim.

2015. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Olyasmi, mint az értékesítés. Nagyon nem akarom, nem csak rajtam múlik, hogy az emberek hogyan viszonyulnak ehhez az egészhez, nem én akarok ügyfeleket "vadászni".


Még csak 18 éves vagyok,most jelentkeztem először dolgozni. És úgy érzem, szégyellem magam, amiért az idejüket pazarolták rám, meg olyan rendesek voltak, én meg mégis közlöm, hogy nem. :/

2015. aug. 4. 00:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy lövés a fejbe jobb mintha többet lőnél testre. Egyszerűen legyél őszinte és mond el amit TE akarsz.
2015. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg nekik, hogy el kell, hogy búcsúzzunk, mert más terveid vannak. Kész ennyi. Nem kell hülye kifogásokat keresni, legyél profi. Továbbá nem kell magyarázkodnod senkinek, ez a te életed, csak is te döntöd el, hogy mit szeretnél vele kezdeni, senkinek nem tartozol magyarázattal.
2015. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szar munkát naponta tucatnyian dobják vissza, ne izgasd magad.
2015. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na, felhívtam őket. Elég rossz volt, de gyorsan túlestünk rajta. Picit tényleg túlaggódtam... :) Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2015. aug. 4. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!