Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan fizessem a tandíjam a...

Hogyan fizessem a tandíjam a megadott határidőig?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdek egyetemen tanulni, tanulmányaimat pedig a Diákhitel 2-vel tervezem fedezni.

A neptun rendszerében kaptam egy fizetési felszólítást, ami arról szólt, hogy augusztus 30-ig be kell fizetnem a tandíjam első felét.

Igen ám, de a beiratkozás csak elsején lesz.

A neptunban nem látok lehetőséget a diákhitel igénylésre, valamiért nekem nem mutatja, valamint a kérvények között sem látok olyat, ami a fizetési kötelezettségem halasztásáról szól.

A diákhitelt csak érvényes hallgatói jogviszonnyal igényelhetem, nem? Azt pedig csak a beiratkozás után kapok.

Most akkor mi legyen, hogy legyen?



2015. aug. 4. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Van a neptunban diákhitel-folyósítás miatti halasztott fizetési kérelem(vagy valami ilyesmi).
2015. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, de kerestem és nem találom. Több ismerősöm is mondta, hogy nekik van lehetőségük a diákhitel igénylésre az Ügyintézés legalsó opciójaként, de nekem az sincs ott.

Itt az Ügyintézés menü: [link]


Itt pedig a kérvények:

[link]

2015. aug. 4. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!