Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyetemistaként nagyon kevés...

Egyetemistaként nagyon kevés szabadidővel hol tudnék alkalmi munkákat találni, ami otthonról végezhető?

Figyelt kérdés
Néztem diákmunka oldalakat, de meki és hasonlókat nem tudok elvállalni, csak olyat, amit otthonról lehet. Szerintetek így milyen fajtát érdemes?
2015. aug. 5. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs időd dolgozni akkor szerintem sehogy.

Vállalj skype-s korrepetálást. :d

2015. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit tudsz felmutatni? Nyelvtudásod? Programozni, webes felületeket készíteni tudsz?
2015. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy satnya középfokú angol nyelvvizsga, művészi hajlam és alapvető nővéri munkák ellátása (vérvétel stb)
2015. aug. 5. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Ez egyik se az otthon végezhető munka kategória.

Vagy hogy képzelted? Tedd a kamera elé a karodat, hogy levehessem a vért? Esetleg monitoron keresztül fényképezel?

2015. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4.: tudom, nem kell csúfolódni
2015. aug. 5. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenki otthonról akarna dolgozni... Szerintem felejtsd el.
2015. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!