Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Összekapcsoltam az OTP számlám...

Összekapcsoltam az OTP számlámat a Paypallel. Le is vonta a 600 Forintot és azt írta hogy majd kapok egy 4 számjegyű ellenörzőkódot amit be kell írnom a paypal felületén. Ez a 4 számjegyű kód hol fog megjelenni, az otp internetbank felületén valahol?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
a számlakivonaton találod majd meg
2015. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!
2015. aug. 5. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
nincsmit, 2 nap általában
2015. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kapsz SMS értesítőt a tranzakcióról, akkor abban is benne van a szám.
2015. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha belépsz az OTP Direktbe, akkor alul az "utolsó tranzakciók" résznél lesz egy tétel az átutalt összeggel. Az utolsó oszlopban (KÖZLEMÉNY) lesz a 4 jegyű kód. Én anno felhívtam az OTP ügyfélszolgálatát, mert ők már azelőtt látják, hogy a lekönyvelt tétel neked megjelenne a felületen.
2015. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!