Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 30-as feleségek és férjek/csal...

30-as feleségek és férjek/családapák Nem hiányzik az a pénz amit huszonévesen elbasztatok bulizás címen?

Figyelt kérdés
Megérte ? nem lett volna jobb félretenni ?
2015. aug. 7. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Egyik középiskolai barátom édesapja orvos , jól keres , elismert, egyebek. Mikor arra került a sor,hogy egyetemi jelentkezés jól összefoglalta miért nem követi apja példáját:

Nem 50 évesen szeretne sok pénzt keresni, és 25 évesen nyomorogni.


IT területen helyezkedett el.


Nekem ez jutott eszembe a kérdésedről. Nem feltétlenül az a célja mindenkinek,hogy mikor meghal a lehető legtöbb pénze legyen. Van aki 20 évesen szeretné elkölteni a pénzét, van aki 70 , van akinek nem is annyira fontos

2015. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem... nem "basztam" el a pénzt, tanultam belőle, lakást, kocsit vettem, stb...



mondjuk nincs is feleségem így 30 felett, lehet, hogy inkább bulizni kellett volna...

2015. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem jártam bulizni, csak nagyon ritkán és akkor sem szórtam el sok pénzt.
2015. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Az a három sör ára?!

De, nagyon!

2015. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiányzik, sőt ha lenne egy időgépem most visszamennék és adnék magamnak egy kis költőt.
2015. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Mivel nem jártam rendszeresen bulizni, amit meg költöttem nem volt sok.
2015. aug. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
sokan költöttem de nem bánom életem legszebb évei voltak!
2015. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mennyit lehet úgy kb. elb***ni bulizásra éves szinten? 100-200-300 ezret? Annál sokkal többet nem hiszem. Az meg lófütty. Huszonévesen sok ember még a szüleivel él, vagy legalábbis támogatják, így más kiadása igazából nem sok van. Önálló felnőttként 1 havi étkezés + lakhatás + egyéb rendszeres kiadás az, amit azelőtt 1 év alatt költöttem el a "felesleges" bulizásra. Nagyon nagy hasznát venném. Közben meg egész életemben nyomasztana a gondolat, hogy amikor lehetett, amikor még nem voltak kötelezettségek, amikor még bírtam a gyűrődést, nem élveztem az életet.
2015. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha lenne időm, most is bulizgatnék. Ott állok 25 évesen, hogy munkám van, rengeteget keresek, de mellette életem és szabadidőm semmi.


Ezelőtt pár évvel, amikor buliztam, akkor pénzem alig volt, de legalább volt időm magamra.


Sajnos az nem opció, hogy ne dolgozzak, mert valamiből élni kell, így marad a nem bulizok rész.

2015. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes lett volna akkor gyűjtögetni amikor havi 35-40 ezres fizetések voltak. Akkori megtakarítás ma nem érne semmit, túl magas infláció miatt.


Az egyetlen aminek akkor értelme volt: mindent amit lehet értékálló dolgokba fektetni, mint ingatlan.


A pénz nem tartotta értékét.

2004-ben heti 46 óra munkával kerestem havi 46 ezer nettót.


(Akkor ugyanis dübörgő gazdaság és nagyajólét volt ugyebár és még kormány válság sem volt, nem mondott le az összes miniszter majd a miniszterelnök, miután hangosan hangoztatták, hogy nincs kormányválság)

2019. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!