Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri az amerikai piacra...

Megéri az amerikai piacra célzott webáruházat nyitni? (ha lehet ebben tapasztalt, vagy információval ellátott személy válaszoljon)

Figyelt kérdés
Nagyobb lesz a vásárlóerő, mint a magyar piacon?
2015. aug. 13. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha tízmilliomodikként akarsz belépni egy piacra, akkor előtte fel kell tenned a kérdést magadnak: Én miben tudnék más lenni? Mivel tudnék többet nyújtani? Mivel tudnám felkelteni a figyelmet? Ha ezekre nem tudsz válaszolni, akkor kár belekezdeni.

Az az igazság, hogy jó pár évvel le vagy maradva, és csak leköveted a trendeket ahelyett, hogy új piaci réseket keresnél. Kreativitás nélkül mit sem ér az egész.

2015. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Figyelj... túl vagyok már jópár csalódáson, rengeteg munkám és időm veszett el a semmibe mindenféle fellángolás miatt. Internetes üzlettel, pláne dropshipping-gel nem fogsz pénzt keresni Magyarországról. Az ebay-es árakkal nem tudsz versenyezni, és csak azért, mert te mint úgynevezett "middleman" le akarod sápolni a kínai és az amerikai között folyó eladást, erre kár alapoznod. Ha az ebay-en akarsz árulni, ott kezdődik, hogy 10% az ebay jutaléka, plusz 4% a paypal. Ez már 14%, és abban is biztos lehetsz, hogy ugyanazt a kínai szart bárkitől megkapja olcsóbban, mint amennyiért te a kínaitól. Ha meg nem az ebay-en árulsz, olyan reklámköltséget kell beletolni, ami soha nem fog visszajönni.
2015. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A dropshippinggel lehetett jól keresni itthonról, közel 5-6 évvel ezelőtt még, azóta már a csövön is ez folyik, lerágott csont. Ahogy írják is, sokadikként akarsz belépni egy olyan tevékenységbe, ahol már túl van rég telítődve a hasonló kamikazekkal a piac.


Nem ismered a vásárlói szokásokat (sem itthon, sem az Usa-ba), nem vagy tisztába az adózási móddal és a költségeiddel, kb ennyi látszódik így a hozzászólásaid alapján.


Emellett hétköznapi amerikai emberek között mozgok napi szinten, így legalább annyit látok, hogy mit és mire hajlandóak fizetni. Azt a "pluszt" viszont nem egy webáruházban fogod tudni megadni nekik, mivel arra alkalmas nekik akár a Wallmart, akár Ebay, és még lehetne sorolni.


Létezik egy magyar borászat, akiknek van New Yorkba is üzletük, és nem rég lehetett olvasni egy lángososról is kint, akik hozzá tudták adni azt a pluszt, amivel ők többek lettek. Hasonlóképp vagyok én is velük. Azon felül, hogy fizetett már a szolgáltatásért, amiből nekem származik egy x jövedelmem, mellé még adnak némi pluszt, amiért azt a szolgáltatást úgy kapta meg, ahogy. Szóval értékelik a hozzáadott értéket.


Vásárlóerőben egy magyar megkapja ezt a szolgáltatást, közel 4-ed áron, mint egy amerikai, így valóban fizetőképességben erősebbek, ezt pedig ahogy eddig is sokan már felfedezték maguknak. Így inkább tényleg arra kéne a választ keresni, hogy Te mit tudnál ott eladni, ami még nincs. (És ez nem feltétlen jelenti azt, hogy be is érik a Kínaival)

2015. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem adod fel?

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


"Olcsójános"-ozol, kozben fogalmad sincs milyen vilag van itt. Megsugom, hogy nagyon sok itt az egyik nagy vallashoz tartozo ember es eszmeletlen mennyire fogukhoz verik a garast es kepesek ORAKAT eltoltani azzal, hogy valamit par dollarral olcsobban kapjanak meg! Tudom, mert az USAban elek es pont egy ilyen embernek dolgozom. Fel sem fogja, hogy az ido is penz es az elvesztegetett idot masra is fordithatnank, de meg kell keresni a legolcsobbat.


Szoval tevedsz, ha azt hiszed, hogy csak a magyarok nezik az arat! Sot!


"Na megnézem, kapható-e az E-bayen. És ha ott nem találja, akkor majd rákeres máshol" - pontosan. Google shoppinggal kezdi, ami megmutatja neki a weboldalakat ahol a termeket kapni, Amazon, eBay, stb. es lehet hogy a lap aljan (vagy a masik oldalon) ott lesz a te weboldalad is de oda csak akkor fog ellatogatni, ha mindenkinel olcsobban adod a cuccot. Meg igy is meg fogja erni neked?

2015. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!